با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب زندگینامه تصویری جکی رابینسون اثر امین عظیمیoff

کتاب زندگینامه تصویری جکی رابینسون

نویسنده:Saddle backمترجم:مجید عاطفیویراستار:امین عظیمیانتشارات:دانش نگاران برناسال انتشار:۱۴۰۰تعداد صفحه‌ها:۳۰ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۰از ۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۴۰۰

تعداد صفحه‌ها۳۰ صفحه

معرفی کتاب زندگینامه تصویری جکی رابینسون

کتاب زندگینامه تصویری جکی رابینسون نوشته Saddle back است که با ترجمه امین عظیمی و مجید عاطفی به چاپ رسیده است. 

جکی رابینسون یکی از پیشگامان حقوق مدنی و مبارزان مقابله با نژاد پرستی با سیاهان است که به عنوان مدال آزادی انتخاب شده است. رابینسون اولین آفریقایی تبار آمریکایی بود که در سالن مشاهیر بیسبال قرار داشت و توانست با حضور در سطح اول بیسبال دنیا، سد عدم حضور سیاه پوستان در ورزش را بشکند و راه را برای سایر مردم سیاه پوست دنیا بازکند.

 درباره کتاب زندگینامه تصویری جکی رابینسون

مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان برای آشنایی با بزرگان جهان تهیه و تولید شده است. از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، همچنین این کتاب‌ها به علاقه‌مندان و به ویژه دانش آموزان، درباره اتفاق‌های تاریخی  و ویژگی های دوره‌های تاریخی گوناگون می‌گویند.

کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، ما را به مرزهای جدیدی هدایت می‌کنند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کنند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگند و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند.

کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهند. این کتاب‌ها اگر در کلاس درس استفاده شوند، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌وچرا برای خواننده کوشا فراهم می‌کنند.

از ویژگی‌های برجسته این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر باکیفیت بالا و شکل‌های رنگی در کل کتاب اشاره نمود. 

 خواندن مجموعه بیوگرافی تصویری بزرگان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصا دانش آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است