با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تو حرف نداری!

دانلود و خرید کتاب تو حرف نداری!

یا چطور می‌توانیم در (تقریباً) همه‌ چیز عالی باشیم

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تو حرف نداری!  نوشته  متیو سید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تو حرف نداری!

کتاب تو حرف نداری! نوشته متیو سید و ترجمه هدا نژادحسینیان است. کتاب تو حرف نداری! را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب تو حرف نداری!

 اگر دوست دارید همه چیز را درباره معرکه بودن بدانید به سراغ این کتاب بروید. متیو سید در این کتاب به شما می‌گوید که چطور می‌توانید در (تقریباً) همه‌ چیز عالی باشید.

ایـن کتاب راه و چـاه معرکه بودن را بهتـان نشـان می‌دهـد و همـه چیزهایی را کـه آدم‌های تـوی اوج درباره موفقیـت می‌داننـد، بهتـان می‌گویـد. اگر دوسـتی داریـد که ظاهرا بدون هیچ تلاشـی، امتحان‌هایش را بیسـت می‌شـود، یا برادری دارید که ورزشش خیلی بهتر از شماست و روی اعصابتان می‌رود، یا اصلا نمیدانید توی چه کاری بهترین هستید، این کتاب به دردتان می‌خورد.

چه جـوری؟ خـب، نویسنده این کتاب شما را با خود تـوی دل موفقیت می‌برد و با آن آشـنایتان می‌کند. در این کتاب، سـر از کار مغزتان درمی‌آورید تا بفهمید چطور مهارتهای جدید یاد بگیرید.، اعتماد به نفستان را بالا ببرید و استعدادهایتان را شکوفا کنید. 

خواندن کتاب تو حرف نداری! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

نوجوانان بالای ۱۲ سال مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
من عاشق کتابم =)
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

سلام. لطفا این کتاب را در بخش بی نهایت بگذارید. ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۹۵-۹
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۹۵-۹