با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نیروی سعادت بخش عشق اثر کاترین پاندر

دانلود و خرید کتاب نیروی سعادت بخش عشق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نیروی سعادت بخش عشق  نوشته  کاترین پاندر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نیروی سعادت بخش عشق

کتاب نیروی سعادت بخش عشق نوشته کاترین پاندر است که با ترجمه مهدیه ورشادیان منتشر شده است. کتاب نیروی سعادت بخش عشق به شما کمک می‌کند زندگی تان را تغییر دهید.

درباره کتاب نیروی سعادت بخش عشق

عشق، بزرگ‌ترین نیروی توفیق‌بخشی است که در دنیا وجود دارد. بزرگ‌ترین نیاز بشر، نیاز به عشق است و هیچ‌کس بدون عشق قادر به زندگی نیست. مردم باید هر طور که شده، عشق را در ابعاد زندگی خود بگنجانند، وگرنه نابود خواهند شد. عشق بزرگ‌ترین نیروی روی زمین است. 

 تمام عشقی که برای ترمیم، کامیابی و ارتباط رضایت‌بخش با دیگران نیاز دارید، درون شما وجود دارد. عشق الهی، یکی از نیروهای ذهنی و روحانی شما است. این کتاب به شما کمک می‌کند از نیروی عشق در ابعاد مختلف زندگی و کار خود بهره بگیرید وب توانید زندگی‌تان را به سمت سعادت و آرامش پیش ببرید. کتاب نیروی سعادت بخش عشق، از نیرویی عظیم حرف می‌زند که می‌تواند تمام ابعاد زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد و به شما کمک کند زندگی‌تان را زیر و رو کنید از رخوت دوری کنید و پیشرفت کنید و از تمام لحظات زندگی‌تان لذت ببرید.

خواندن کتاب نیروی سعادت بخش عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی سعادت‌بخش پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب نیروی سعادت بخش عشق

نیروی توفیق‌بخش عشق ازدواج را بهبود می‌بخشد

خیلی از مردم، این جنبه از نیروی عشق را در زندگی خود کشف کرده‌اند. عشق در حیطهٔ روابط بشریت واقعاً معجزه می‌کند. خانم خانه‌داری برایم تعریف کرد که شوهرش چطور پس از مشاجره، در را به هم کوفت و خانه را ترک کرد. این زن شنیده بود که می‌توان عشق را از درون به بیرون بروز داد، پس تصمیم گرفت این مطلب را برای رفع اختلاف با همسرش به‌کار گیرد. او بارها و بارها این جملات را تکرار کرد: «من حالا از عشق الهی برای بهبود پیوندمان کمک می‌خواهم. من از عشق الهی می‌خواهم که این شرایط را بهتر کند و تغییر دهد.» در زمان اندکی، آرامش وجود او را احاطه کرد. بنابراین بی‌درنگ با این امید که شوهرش به خانه بازمی‌گردد مشغول تهیهٔ شام برای او شد (چیزی که در مشاجرات قبلی اتفاق نمی‌افتاد). بعد از مدتی صدای باز شدن در خانه را شنید و سپس همسرش را دید که خوشحال و خندان با یک جعبه شیرینی وارد خانه شد. مشاجره‌های آن‌ها کمتر و کم‌اهمیت‌تر شد و در همان دوران عدم هماهنگی و تعادل نیز از زندگی آن‌ها رخت بر بست. خانمی بازرگان نیز از تجربه‌ای مشابه سخن گفت که در آن، نیروی توفیق‌بخش عشق ازدواج او را که برای مدتی ناخوشایند شده بود، بهبود بخشیده است. آن‌ها با هم مشاجرهٔ زیادی داشتند و کاسهٔ صبر هردو به‌راستی لبریز شده بود. یک شب پس از مشاجره‌ای تلخ و گزنده، زن فکر کرد: «دیگر نمی‌توانیم ادامه بدهیم. این عدم هماهنگی روی سلامتی، موفقیت شغلی و ازدواج‌مان تأثیر می‌گذارد. باید راهی برای بهبود آن وجود داشته باشد.» او به جست‌وجوی کتابی پرداخت که با خواندن آن، امید و آرامش پیدا کند، و این لغات را پیدا کرد: «عشق، موانع به‌ظاهر غیرممکن را ذوب می‌کند.» و بارها و بارها گفت: «بله درست است. عشق موانع به‌ظاهر غیرممکن را ذوب می‌کند.» پیش از این هرگاه که با شوهرش مشاجره داشت، صلح و آشتی به‌سختی بین آن‌ها برقرار می‌شد. اما همین که زن عبارت بالا را به‌کار بست تکرار کرد، گویی تمام ناملایمات و سوءتفاهم‌ها ناگهان ناپدید شد. آن مشاجره آخرین مشاجرهٔ زن و همسرش بود. از آن به بعد، هر گاه عدم هماهنگی و توازن بین آن‌ها رخ می‌دهد، زن بلافاصله این عبارت را به‌کار می‌گیرد: «عشق، موانع به‌ظاهر غیرممکن را ذوب می‌کند.» و این عبارت همیشه آسمان زندگی آن‌ها را صاف می‌کند و خورشید هماهنگی را در آن می‌تاباند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
وقتی کینهٔ کسی را به دل می‌گیرید، با حلقه‌ای کیهانی به او متصل شده و به اسارتش درمی‌آیید. بخشش تنها راه گسستن این حلقه و رهایی است.
کاربر ۲۱۰۱۳۰۸
«من تو را کاملاً رها می‌سازم. تو را از دست می‌دهم و می‌گذارم به سوی خیر خودت بروی.
کاربر ۲۱۰۱۳۰۸
وقتی‌دیگران‌به شما لطمه‌زده یا ناامیدتان‌می‌کنند از آن جهت که دیگران فرزندان خداوند هستند، چیزی برای بخشش واقعی وجود ندارد. آن‌ها واقعاً ما را شکست نداده، ناامید نکرده یا سرافکنده نکرده‌اند. شاید هنگامی که از سر راهمان می‌گذشتند، لغزیده باشند. باید بدانیم آنان فرزندان خدایند و راه‌شان را گم کرده‌اند. اگر از جادهٔ مخصوص ما گذر کرده‌اند، به‌خاطر نیاز به جهت‌دهی و کمک از جانب ما بوده است. آن‌ها با نگاه خود به ما خیره‌اند بلکه راه درست را نشان‌شان دهیم و هدایت‌شان نماییم. هر کاری بکنند یا نکنند، وجودشان مانع از پیشرفت ما نمی‌شود و نمی‌توانند خیر ما را از ما جدا کنند.
کاربر ۲۱۰۱۳۰۸

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۸۴-۰۶-۳
تعداد صفحات۱۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۸۴-۰۶-۳