با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روزنامه نگاری شهروندی

دانلود و خرید کتاب روزنامه نگاری شهروندی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روزنامه نگاری شهروندی  نوشته  حمداله عمادی حیدری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روزنامه نگاری شهروندی

روزنامه نگاری شهروندی اثر حمدالله عمادی حیدری است که در نشر ویان به چاپ رسیده است.

فناوری‌های جدید حوزه ارتباطات را متحول کرده‌اند و ارتباطات بر شکل‌گیری و تحول جنبش‌های نوین اجتماعی تأثیر گذاشته‌اند. یکی از پیامدهای فناوری جدید این است که دیگر به سادگی مشخص نیست چه چیزی ارتباط جمعی است و چه چیزی ارتباط جمعی نیست. مرز میان ارتباط جمعی و دیگر اشکال ارتباط چندان روشن نیست. کاربران رسانه‌های جدید در دوران کنونی تحت تأثیر تحولی که شبکه جهان‌گستر وب ایجاد کرده است، نقش پررنگتری در تولید و توزیع پیام ایفا می‌کنند. دیگر تحریریه‌های سنتی بزرگ سلسله‌مراتبی و دارای ساختار عمومی برای تعیین اولویت‌های خبری یا برجسته‌سازی اخبار تنها تصمیمگیرنده نیستند، می‌توان گفت تشخیص تفاوت میان تولیدکننده و مصرف‌کننده خبر و اطلاعات نیز دشوار و ماهیت ارتباط جمعی دگرگون شده است.

 عمادالله حیدری در این کتاب از چیستی رسانه‌های جدید سخن می‌گوید، نظریه‌های انتقادی رسانه‌های نوین را مطرح می‌کند و روزنامه‌نگاری شهروندی، تعاریف و مفاهیم آن، فرصت‌ها و محدودیت‌هایش، اخلاق روزنامه‌نگاری شهروندی، آسیب‌های این نوع روزنامه‌نگاری، روزنامه‌نگاری شهروندی در ایران و تلاقی مدریت نوین روابط عمومی با روزنامه‌نگاری شهروندی را بیان می‌کند.

 خواندن کتاب روزنامه‌نگاری شهروندی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران حوزه علوم ارتباطات و رسانه مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۸۰۴۰-۳-۲
تعداد صفحات۱۶۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۸۰۴۰-۳-۲