با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منظومه فلک زده

دانلود و خرید کتاب منظومه فلک زده

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منظومه فلک زده  نوشته  سیداحمدرضا امامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منظومه فلک زده

کتاب منظومه فلک زده نوشته سید احمدرضا امامی و منیره سادات امامی است. این کتاب داستانی خیالی است که انتشارات مانیان منتشر کرده است.

درباره کتاب منظومه فلک زده

منظومه فلک زده، سفری است خیالی اما نه آنقدر که باورش سخت باشد برای ذهن انسانی که همه چیز را ،ابتدا در ذهنش خلق می‌کند. منظومه روایت سفر انسان است در ابعاد وسیع، وسیع به اندازه رفتن از یک سیاره به سیاره ای دیگر. انسان سیاره‌ها را یک یکی عوض می‌کند اما آنچه باعث فرارش شده را با خویشتن خویش و در همه جا دارد. انسان، منظومه را تسخیر کرده تا آنجا که جایی برای رفتن و به نابودی کشاندن و ماندن باقی نگذارد. منظومه به دست انسان فلک زده شد اما فلک زده، انسانی است که از درون، به دنبال منِ حقیقی خویش در کل جهان هستی می‌گردد در حالیکه منِ او در منظومه‌ای است مهجور و محبوس در بند بند سلول‌های وجودش. منظومه روایت دو سفر است؛ درونی و بیرونی. منظومه حرکت است از دنیای نابود شده به دست انسان به دنیایی بکر که قرار است از نو بسازدش برای نابودی دیگر. منظومه روایت سفر درونی یک انسان است وقتی برای نجات انسان‌های دیگر به پا می‌خیزد اما در نهایت خودش نجات پیدا می‌کند. منظومه فلک زده، داستان انسان‌های فلک زده به دست خویش است که برای رهایی از جهنم خود ساخته خویش در تلاشی بیهوده‌اند.

خواندن کتاب منظومه فلک زده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۱۱-۵۳-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۱۱-۵۳-۳