شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

دانلود و خرید کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به این درس است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب تومور بیضه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب شریان 1 در گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن به آسیب برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۷۵-۵
تعداد صفحات۴۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۷۵-۵