پیوند، انکولوژی، اورولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی در ICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش و گاز گرفتگی (1400)

دانلود و خرید کتاب پیوند، انکولوژی، اورولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی در ICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش و گاز گرفتگی (1400)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیوند، انکولوژی، اورولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی در ICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش و گاز گرفتگی (1400)  نوشته  عادل زینال‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیوند، انکولوژی، اورولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی در ICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش و گاز گرفتگی (1400)

دکتر عادل زینال‌پور و دکتر برمک قلی‌زاده مجموعه‌ای کامل از فصول رشته جراحی عمومی را به همراه سوالات ارتقاء بورد تخصصی، در کتابی با عنوان پیوند، انکولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی درICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش، گاز گرفتگی (1400)، ترجمه و گردآوری کرده‌اند.

درباره کتاب پیوند، انکولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی درICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش، گاز گرفتگی (1400)

منبع اصلی برای آموزش دستیاران جراحی کتاب‌های سابیستون، مینگات و شوارتز هستند. اما همیشه نیاز به وجود کتابی جمع‌بندی و خلاصه از ۳ مرجع یاد شده، احساس شده است. بر همین اساس نیز دکتر عادل زینال‌پور و دکتر برمک قلی‌زاده اقدام با تالیف ترجمه و گرداوری کتاب پیوند، انکولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی درICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش، گاز گرفتگی (1400)، کرده‌اند. در کتاب پیش‌رو مطالب به‌صورت موضوعی و تفکیک شده، ارائه شده‌ است. همین موضوع سهم بسزایی در افزایش یادگیری و بهبود عملکرد دستیاران دارد. باید خاطرنشان ساخت در پایان هر فصل نیز سوالات آزمون بورد تخصصی جراحی عمومی طی ۵ سال اخیر به همراه پاسخ تشریحی آن‌ها آورده شده است.

خواندن کتاب پیوند، انکولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی درICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش، گاز گرفتگی (1400)، را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب پیوند، انکولوژی، ارولوژی، ارتوپدی، پروسیجر جراحی درICU، نقش جراح در بلایا، رهبری در جراحی، جراحی در سالمندی، مراقبت پایانی حیات، گزش، گاز گرفتگی (1400)، به پزشکانی که قصد شرکت در آزمون بورد تخصصی جراحی عمومی را دارند کمک می‌کند تا با تسلط کافی در این آزمون حضور یابند و نتایج موفقیت‌آمیزی را از آن خود کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۳-۸
تعداد صفحات۴۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۳-۸