باغ طوطی

دانلود و خرید باغ طوطی

داستان زندگی میثم تمار

۴٫۵ از ۴۰ نظر
۴٫۵ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود   باغ طوطی  نوشته  مسلم ناصری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

افرا
*مطالعه نسخه چاپی . جذب علی شدن علت زیادی نمی خواهد، یک نگاه، یک سلام. برا میثم تمار کافی بود که شیفته علی شود. محبت، در قلب می نشیند. با عقل نمی توان آن را بررسی کرد. این کتاب داستان زندگی میثم تمار فارسی است. برایم مثل چای زعفران دلنشین بود. اما تلخی اش اینجاست که چرا کمتر کتابی درباره این مردان بزرگ دیده ام؟
ز.م
و البته ماموریت در قصر زندگی علی بن یقطین
افرا
اصلاح می کنم: کتاب " روزگار عمار، داستان زندگی عمار یاسر"
افرا
سلام جناب امیر سالار ممنون از شما بله خوشبختانه به تازگی با کتاب فروشی آشنا شدم که جلدهای دیگری مشابه این کتاب از انتشارات جمکران داشت. کتاب های "داستان عمار، داستان زندگی عمار یاسر؛" و کتاب "شبیه مریم، داستان زندگی فضه" و همچنین "جواهر مصری، بخشی از داستان آسیه" از همین مجموعه رو تهیه و مطالعه کردم. . اما باید اعتراف بکنم که هیچ کدام از کتاب های نامبرده آنقدر به دل نشست که "باغ طوطی"
م.ی
با عرض سلام؛ من کتاب رو به شکل چاپی مطالعه کردم. با وجود این که به عنوان داستان نوجوانان شناخته می شود ولی کتاب بسیار جذابی هستش و پیشنهاد می کنم با هر سنی حتما مطالعه کنید
کاربر ۳۰۹۲۵۹۰
عالی
کاربر ۳۰۹۲۵۹۰
سلام
کاربر ۱۶۶۴۳۸۶
به نام خدا کتاب باغ طوطی کتابی بسیار زیبا در باره یکی از نزدیک ترین یاران امیر المومنین علیه السلام است که این موضوع فی النفس خواندن کتاب را برای مخاطب جذاب مینماید. متن روان و توصیف محیط اطراف و فضای سیاسی و اجتماعی مملو از اختناق در این کتاب به خوبی به چشم میاد اما تو صیف فضایی که شخصیت های اصلی داستان در آن قرار گرفته و نقش ایفا می نمودند گاه بیش از اندازه و طولانی وخسته کننده می نمود همچنین در صفحاتی از کتاب گویی جریان و روند توضیح داستان قطع میشد و به طرز ناگهانی برهه دیگر از تاریخ را آغاز میکرد و این موضوع سبب میشد که داستان منقطع به نظر آید به هر حال کتاب نوشته ارزش خواندن و وقت گذاشتن برای درک صحیح مطالب را داشت و از خواندن این کتاب برای اینجانب درس های زیادی حاصل گردید.
میمْ؛ مثلِ مَنْ
خیلی جذاب و خوندنی و پر کشش
𝐑𝐄𝐙𝐀
کتاب فوق العاده خوبیه حتما بخونیدش
mohaddese
جذاب،مفید،کوتاه! پیشنهاد میشه بخونید!
کاربر ۱۲۷۳۶۷۵
کتاب واقعا جالب و مفیدیه و ارزش خوندن داره.
داود ماشینی
توصیه حاج محمود عالی بود😉😉
Ms.vey
کتاب خوب در مورد زندگی میثم تمار که البته میتونست بهتر از این هم باشه یعنی اطلاعات بیشتر 👌
امیر امیری
سلام من نسخه چاپی رو خوندم خیلی قشنگه
گمنام
سلام
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد