تحلیل کاربردی خواب و رویا

دانلود و خرید تحلیل کاربردی خواب و رویا

۴٫۶ از ۱۴ نظر
۴٫۶ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود   تحلیل کاربردی خواب و رویا  نوشته  رابرت الکس جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

fazi a
اگر به دنیای ناخودآگاه علاقه دارین این کتاب میتونه براتون جالب باشه، در واقع میتونه شمارو نسبت به پیام هایی که ناخودآگاه میفرسته و اتفاقاتی که درونتون رخ میده کنجکاو کنه،،، مطالبی درباره اینکه "منِ" شما با ناخودآگاه یا به عبارتی"روح و روانتون" ممکنه در تضاد باشه،انرژی هاییه که بخش هایی از وجود خودتون ازتون میدزده و ناتوانی و افسردگی به دنبال داره،جالبه... ایراداتی هم داره اول اینکه مرتب مسائل رو تکرار میکنه و توضیحات اضافه میده که کسل کننده میشه،با توجه به حجم کمش ولی طول کشید تا تمومش کنم،، دوم اینکه مثال هاش زیاد ملموس نیست،طریقه رمز شکنی رویاهایی که به عنوان مثال آورده شده، چون گاهی به زبان انگلیسی و ریشه ها و کاربرد کلمات بستگی داره به فکر و وقت بیشتری برای ملموس شدن و درکشون احتیاج هست در کل،چون کنجکاوم کرد که به درونم توجه بیشتری داشته باشم از کتاب راضیم...
بیتا
کتاب کاربردی و آموزشی هست، در کنار کتاب تخیل فعال مکمل خوبی هستند. تشکر
ahntm
کتاب بسیار خوبیه
Mary Azad
بسیار کتاب کاربردی و مفیدی می باشد ، خواندن این کتاب را به شدت توصیه می کنم .
کاربر ۲۲۳۸۹۸۹
به من کمک کرد نگاه جدید به رویا هام داشته باشم به یکبار خوندنش می ارزید
کارلو
این کتاب آگاهی خوبی در حوزه تحلیل خواب و ارتباط با ناخودآگاه به شما می‌دهد. اگر به روانشناسی و ناخودآگاه علاقه‌مند هستین از خواندن این کتاب با ترجمه روان آن لذت خواهید برد.
صفحه قبل۱صفحه بعد