با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد

دانلود و خرید کتاب صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد

۲٫۸ از ۵ نظر
۲٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد  نوشته  زک بارون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد

مقاله صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد نوشته زک بارون است که با صدای آرمان سلطان‌زاده منتشر شده است. مقاله صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد یکی از مقالات اجتماعی رادیو ری‌را، پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد

اگر یک‌بار جِران لانی‌یِر را ببینید، برای همیشه در یادتان خواهد ماند. مردی با چشمان آبی، موهای بسیار بلند بافته‌شده‌ای که دور و برش ریخته، ریش بزی تُنُکی که زیر چانه‌اش پایین آمده و هیکلی بسیار فربه. اما فقط ظاهر او نیست که عجیب است، در واقع همه‌چیزش، از داستان زندگی‌اش، تا عقاید و علایق و رفتارهایش عجیب و سردرگم‌کننده است. او را پدر واقعیت مجازی می‌دانند؛ دانشمندی که از اولین روزها در این صنعت حضور داشته، و بااین‌حال، امروزه یکی از سرسخت‌ترین منتقدان سیلیکون‌ولی به شمار می‌رود. جران لانیر از اسارتی که شبکه‌های اجتماعی برای مردم به ارمغان آورده و از آن‌ها بهره‌برداری می‌کند انتقاد.

شنیدن مقاله صوتی در سیلیکون ولی او تنها کسی است که هنوز چیزی به نام وجدان دارد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مطالعات اجتماعی مخاطبان این مقاله‌اند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲٫۷ مگابایت