با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روانشناسی بازاریابی

دانلود و خرید کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی  نوشته  تیم ترجمه رادیو مثبت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی

کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی اثری از آنتونی رابینز است که با صدای مهیار ستاری می‌شنوید. این کتاب راهکارهای آنتونی رابینز در زمینه مهارت بازاریابی و مارکتینگ به مخاطبانش معرفی می‌کند. 

درباره کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی

آنتونی رابینز در کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی راز و رمزهایی را برای مخاطبانش فاش می‌کند که به آن‌ها در زیر و رو کردن کسب و کار و ارتقا و پیشرفت آن کمک می‌کند. در حقیقت این اثر قرار است روش‌هایی را در اختیار مخاطبانش قرار دهد که به این وسیله کارشان را رشد و پیشرفت دهند. اما پیش از اینکه وارد بحث شویم، باید آماده باشید. هرچند هرکسی دلایل خاص خودش را برای آماده دانستن خود دارد، اما تفاوت‌هایی هم وجود دارد. این تفاوت‌ها عمدتا خود را در چیزی که برایش آماده شده‌اید، نشان می‌دهند.

این آمادگی به این معنی است که باید مسئولیت ریسک‌هایی را بپذیرید که باید در آینده به زودی انجامشان دهید. قرار است خودتان را برای تغییراتی عظیم آماده کنید که زندگیتان را متحول می‌کند و مسیر شغلی شما را به طور کلی تغییر می‌دهد. 

بهرحال، اگر تصمیم خود را گرفته‌اید و آماده ایجاد تغییرات عمده در نحوه بازاریابی و مدیریت مارکتینگ کسب و کارتان هستید، این کتاب برای شما است. 

کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی روانشناسی بازاریابی را به تمام بازاریابان و مدیران کسب و کارها و صنایع پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آنتونی رابینز

آنتونی رابینز، یکی از مشهورترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در جهان است که  اصرار دارد به جای سخنران انگیزشی، مربی منتهای کارایی نامیده ‌شود. او همچنین نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر هم است. 

آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود در کالیفرنیا در خانواده‌ای فقیر چشم به جهان گشود. علاوه بر گرفتاری‌های مالی، بر اثر پرخوری، بیش از صد و بیست کیلوگرم وزن داشت، و به علت چاقی، دچار تنبلی، بی‌حالی و خواب‌آلودگی شده‌بود. اما در عین فقر و فلاکت، رویاها و آرزوهای جاه‌طلبانه‌ای داشت. اما در نهایت تصمیم گرفت با چاقی خود مبارزه کند. بدون استفاده از رژیم غذایی و عمدتا با شیوه‌های روانشناسی و کنترل فکر و ذهن و در مدت کمتر از دوماه پانزده کیلوگرم از وزنش را کم کرد. به همین ترتیب او توانست در بقیه‌ی زندگی‌اش هم به آرزوهایش برسد.

در ایران آنتونی رابینز را عموما به خاطر سلسله کتاب‌هایش که در مورد موفقیت است، می‌شناسند. کتاب‌های «قدرت نامحدود» که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد و کتاب «به سوی کامیابی» که در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است از شناخته شده‌ترین کتاب‌های او در ایران است. علاوه بر این آنتونی رابینز در سال ۱۹۹۱ بنیادی غیرانتفاعی را به‌وجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است.

درباره مهیار ستاری

مهیار ستاری در دانشگاه در رشته تئاتر با گرایش بازیگری تحصیل کرده است. او از سال ۱۳۷۹ به عنوان گوینده و بازیگر نمایش رادیویی آغاز به همکاری با رادیو کرد و تا کنون با رادیو ایران، رادیو نمایش و رادیو صدای آشنا همکاری کرده است.

مهیار ستاری به عنوان مجری و گوینده در شبکه تلویزیونی یک سیما و شبکه تلویزیونی سلامت فعالیت کرده است و در زمینه تولید کتاب صوتی هم با ناشران مختلف کار می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۲٫۱ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۲٫۱ مگابایت