با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک سند و هزار برداشت

دانلود و خرید کتاب صوتی یک سند و هزار برداشت

درباره سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین

۲٫۸ از ۵ نظر
۲٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی یک سند و هزار برداشت  نوشته  میثم قاسمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی یک سند و هزار برداشت

مقاله صوتی یک سند و هزار برداشت نوشته میثم قاسمی است که با صدای آرمان سلطان زاده می‌شنوید. این اثر درباره سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین نوشته شده است. یک سند و هزار برداشت یکی از مقالات سیاسی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی یک سند و هزار برداشت

سند همکاری ۲۵ساله ایران و چین که هفتم فروردین امسال به امضای وزرای خارجه دو کشور رسید نه اولین سند همکاری میان ایران و دیگر کشورهاست و نه احتمالاً آخرین آنها؛ اما از این نظر که یک سند همکاری- و نه قرارداد- تا این اندازه جنجال‌برانگیز و حساسیت‌زا شد، ممکن است در تاریخ معاصر ایران بی‌سابقه باشد. در این یادداشت صوتی به حواشی پیرامون این سند همکاری و تاثیر آن بر فن‌آوری اطلاعات پرداخته شده است.

مقاله صوتی یک سند و هزار برداشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این اثر را به تمام علاقه‌مندان به مباحث سیاسی و سیاست ایران پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵٫۳ مگابایت