با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چطور قهرمان زندگی خود باشیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم  نوشته  زیگ زیگلار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم

زیگ زیگلار در کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم که با صدای نوید نوروزی می‌شنوید با شما از تغذیه ذهنی سخن می‌گوید

 درباره کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم

ذهن شما هم مانند بدنتان نیاز به غذا دارد و اگر ذهنتان خسته و گرسنه باشد بهترین موقعیت‌های زندگی را از دست خواهید داد.

زیگلار در کتاب چطور قهرمان زندگی خود باشیم به شما اموزش می دهد که واقعا چطور قهرمان زندگی خود باشید. او به شما می‌گوید که چگونه باید ذهن خود را تغذیه کنید تا قوه تخیل و خلاقیتتان فعال شود و بتوانید تمام اطلاعات ذهن خود را ترکیب کنید و بهترین ایده‌ها را به دست آورید.

 او بسیاری از ابهامات شما ردباره ذهنتان را برطرف می‌کند و مهمتر از ان روش حفظ انگیزه و تفکر مثبت را به شما یاد می دهد. 

زیگ زیگلار سخنران مشهور بین‌المللی است که دوره‌های معروف «من می توانم» او در بیش از ۳۰۰۰ اموزشگاه و کارگاه دنیا تدریس می‌شود و شدها شرکت از سی‌دی‌ها و کتاب‌ها و کنفرانس‌های آموزشی‌اش بهره میبرند. تا به کارمندانشان انگیزه دهند. زیگ زیگلار در سال ۱۹۹۹ توانست جایزه استاد تاثیرگذار را از انجمن ملی سخنرانان دریافت کند.

شنیدن کتاب چطور قهرمان زندگی خود باشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم

رویاپردازی خوب است به شرط اینکه رویاها یک پایه ی محکم و اساسی برای تلاش کردن داشته باشند . موفقیت شما در گرو کار کردن روزانه در جهت اهداف اصلی است.

اهداف شما باید مشخص باشند ، نه کلی و مبهم . بعد از شنیدن این کتاب شما می توانید اهداف اصلی خود را به خوبی بشناسید و تلاش های روزانه ی خود را در جهت رسیدن به آن ها برنامه ریزی کنید .

تمرین کردن باعث می شود تغییرات رفتاری در زندگیتان رخ دهد . اگر تمرین خوب باشد ، شما عادات پیروز شدن را یاد می‌گیرید

تاثیر برنامه ریزی در موفقیت:

روزانه بیش از ۹۰ درصد ورودی‌های ذهن ما منفی هستند . شما باید شروع کنید که جنبه‌های مثبت را در چیزها و افراد دیگر ببینید . انتظارات در زندگی نقش مهمی دارند ، شما همان چیزی را پیدا می‌کنید که دنبالش می گردید . این کتاب به شما ایده هایی می دهد که اگر آن ها را قبول کنید و انجام دهید می توانید تبدیل به یک برنده شوید . شما برای برنده شدن به دنیا آمده اید فقط کافی است برنامه داشته باشید .

شما باید برای افرادی که دوستشان دارید زمان صرف کنید . اگر بتوانید رابطه ی عاطفی خود را با کسانی که دوستشان دارید ایجاد کنید و زمانی را با آن ها سپری کنید احتمال موفقیت شما درکارهای دیگری که انجام می دهید بیشتر می شود.

فعالیت های خود را ارزیابی کنید و ببینید آیا واقعا در رسیدن به اهداف زندگی به شما کمک می‌کنند یا اینکه مانعی برای رسیدن به اهدافتان هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۲٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۲٫۳ مگابایت