با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور

دانلود و خرید کتاب صوتی سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور

تصویر مارادونا در سینما

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور  نوشته  مازیار فکری ارشاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور

مقاله صوتی سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور اثری از مازیار فکری ارشاد با صدای پژمان رمضانی است. سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است که به تصویر مارادونا در سینما می‌پردازد.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور

دیه‌گو آرماندو مارادونا اسطوره جاودانه آرژانتینی دنیای فوتبال، چندی پیش در ۶۰ سالگی درگذشت. فراتر از کیفیت و تکنیک مارادونا در فوتبال، شاید کمتر بازیکن مشهوری زندگی شخصی و حرفه‌ای پرفراز و نشیبی همچون مارادونا داشته باشد. جذابیت و مسحور کنندگی دیه‌گو تنها به مستطیل سبز فوتبال محدود نمی‌شد. مارادونا یا صاحب دست خدا، آن‌قدر مورد توجه بود که تصویرش بارها بر مستطیل نقره‌ای سینما نیز نقش بست. در این مقاله صوتی نگاهی گذرا به فیلم‌هایی که درباره مارادونا شده است انداخته‌ایم. کدام تصویر از مارادونا در ذهن شما پررنگ‌تر است؟

مقاله صوتی سر دیه‌گو مارادونا را برایم بیاور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به سینما و فوتبال مخاطبان این مقاله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۵ مگابایت