با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیدار کردن چشم سوم

دانلود و خرید کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم

راهنمای کامل کشف دیدگاه‌های جدید، افزایش آگاهی، توجه و رسیدن به روشن‌بینی معنوی از دریچه نگاه قدرتمند چشم سوم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم  نوشته  الا هیوز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم

کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم اثری از الا هیوز با ترجمه یاسین قاسمی و طلعت اصغری است. این کتاب راهنمای کامل کشف دیدگاه‌های جدید، افزایش آگاهی، توجه و رسیدن به روشن‌بینی معنوی از دریچه نگاه قدرتمند چشم سوم است.

نسخه صوتی این اثر را با صدای فرهاد جان سریان می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم

کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم، راهنمای کاملی از کشف دیدگاه‌های جدید را در اختیار ما قرار می‌دهد. به افزایش آگاهی ما کمک می‌کند و ما را در مسیر روشن‌بینی معنوی قرار می‌دهد. این کتاب دانش باستانی درباره بیدار کردن چشم سوم را به ما می‌آموزد و کمک می‌کند تا دوباره تعادل را به ذهن، جسم و روحمان بازگردانیم. اما شاید سوال اصلی این باشد که باز کردن چاکرای چشم سوم چه اهمیتی دارد؟ چرا کسی باید بخواهد مهارت‌های مرتبط با چشم سوم فعال را بیاموزد؟ آیا روش شناخت فعلی ما از جهان ایرادی دارد؟

چشم سوم درگاهی است برای ورود به حقایق درون خودآگاهی، چاکرایی قابل تعلیم که می‌تواند به افراد در درک نقش‌های شناختی‌شان کمک کرده و حتی بر منطق و استدلال مقدم است. شاید همه فرصت بازکردن چشم سوم را نداشته باشند و یا از قدرت این چاکرا آگاه نباشند. اما یادگیری گام‌های صحیح به سمت بهره برداری از قدرت‌های چشم سوم پنجره‌ای به سمت دنیای جدید احتمالات معنوی می‌گشاید. با تمرین، تمرکز و اشتیاق برای ارتقای وضعیت سلامت روانی، می‌توان از مزایای چشم سوم فعال بهره برد.

در این راهنمای جامع با حقایق اساسی مربوط به چاکرای چشم سوم آگاه می‌شویم. ویژگی‌های کلیدی چاکرای چشم سوم را درک می‌کنیم و از مزایای چشم سوم را برمی‌شماریم. علاوه بر این از راه‌هایی که به مسدود شدن چشم سوم منجر می‌شود، اطلاع پیدا می‌کنیم. روش‌های درمان چاکرا را مرور می‌کنیم، در کنار هم در مسیر درمان چاکرای چشم سوم گام برمی‌داریم و با ابزارها و منابع درمانی چشم سوم آگاه می‌شویم. 

کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

بیدار کردن چشم سوم کتابی است برای تمام کسانی که می‌خواهند با کمک قدرت‌های چشم سوم، دیدگاهشان را به دنیا تغییر دهند و مسیر زندگی‌شان را متحول کنند. 

بخشی از کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم 

بر اساس اصول سنت‌های دارامایی بودائیسم، ما از نظر روحی توانایی‌هایی بسیار بیشتر از آنچه تلاش می‌کنیم داریم و علتش هم ارتباط پیوسته‌مان با کائنات است. بنابر این آموزه‌ها، هر انسانی از انرژی ساخته شده که در فرکانس‌های مختلف منعکس می‌شود، به مراکز مختلف انرژی به نام چاکرا می‌رسد و این مراکز در مکان‌های مهمی از سیستم بدنمان قرار دارند.

ایجاد تعادل در این انرژی‌ها و هماهنگ سازی حواس و توجه به این چاکراها کمک می‌کند تا شناخت بیشتری از معنای عمیق وجود بدست بیاوریم. در سطح فردی، چاکراهای متعادل بینش دقیق‌تر، سلامتی بهتر و آسودگی خیال بیشتری در تمامی جوانب زندگی برایمان رقم می‌زنند.

هر چاکرا در موجودیت کلی ما اهمیت زیادی دارد اما چشم سوم بیشتر از بقیه مورد توجه است. چشم سوم مدخل حقایق درونی آگاهی و چاکرای قابل آموزشی است که به افراد اجازه دستیابی به نقش های شناختی را می‌دهد و می‌تواند منطق معمول را کنار بزند.

همه فرصت باز کردن چشم سوم خود را ندارند زیرا قدرتش برای خیلی‌ها ناشناخته باقی می‌ماند. اما برداشتن گام‌های صحیح در راستای تقویت قدرت‌های چاکرای ششم در را به روی جهانی تازه از احتمالات روحانی باز می‌کند.

افرادی که چاکرای سومشان باز است یا همان غیب بین‌ها به مهارت‌های هدایت کننده زندگی، روابط و عواطف برتر دسترسی دارند. چشم سوم بازشده برداشت شما را از حقیقت معنوی جهان تقویت می‌کند، مهارتی که خیلی‌ها پس از از دست دادن عزیزشان به دنبال کسب آن از طریق بازشدن چشم سوم هستند.

از چشم سوم می‌توان به دانسته‌ها و دستاوردهای زیادی رسید اما اکثر مردم حتی آنهایی که تمرکز روحانی و شفابخشی را انجام می‌دهند، چشم سومشان بسته است و به شما می گویند برای باز شدن این چاکرا به تلاش‌های بیشتری نیاز است.

اگر می‌خواهید بدانید فراتر از شناختتان چه مسائلی وجود دارد، اگر می‌خواهید شهود خود را تقویت کنید و به استدلالی فراتر از منطق برسید و اگر می‌خواهید دنیا را از دیدگاه‌های جدید ببینید، با من در این سفر همراه شوید تا دنیای فوق العاده، عجیب و شگفت انگیز را فراتر از آگاهی معمول خود بشناسید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۰۵
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۷٫۰ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۰۵
زمان۰۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۷٫۰ مگابایت