با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی کاریزماتیک بودن با قانون جذب اثر نازنین آذرسا

دانلود و خرید کتاب صوتی کاریزماتیک بودن با قانون جذب

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کاریزماتیک بودن با قانون جذب  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کاریزماتیک بودن با قانون جذب

کتاب صوتی کاریزماتیک بودن با قانون جذب نوشته نازنین آذرسا است که با صدای خود نویسنده منتشر شده است.  در این کتاب صوتی سودمند به شما که به دنبال جذابیت در شخصیت خویش هستید کمک خواهد کرد که چگونه در هر محیطی مانند یک ستاره بدرخشید و با اعتماد به نفس بالا در محیط کار، اجتماع و خانواده ظاهر شوید.

درباره کتاب کاریزماتیک بودن با قانون جذب

این کتاب عنوان می‌کند که کاریزماتیک یا جذاب بودن ارتباط صد درصدی با ظاهر شما ندارد و آنچه باعث جذب افراد و ماندن در کنار شما می‌شود فاکتورهای دیگری است. این فاکتورها به سادگی در دسترس همه ما هست اما در زندگی روزمره آنها را فراموش می‌کنیم. کاریزماتیک بودن چیزی است که آرزوی همه ما در زندگی است چرا که باعث افزایش رضایتمندی از خود و زندگیمان می‌شود. به شما دوستان توصیه می‌کنیم این کتاب را بارها بشنوید و از امروز سعی کنید از دریچه دیگری به زندگی و اطرافتان نگاه کنید. خود را به دلیل ظاهر، کار و خانوادتان سرزنش نکنید. آنچه به شما شکل خواهد داد خود شما هستید در هر شرایطی و در محیطی که زندگی می‌کنید. کائنات به همه ما فرصت این را در طی زندگیمان خواهد داد که آنچه شویم که لیاقتش را داریم و به تمامی اهدافمان دست یابیم.

شنیدن کتاب کاریزماتیک بودن با قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب کاریزماتیک بودن با قانون جذب

تصور کنید که زندگی شما چگونه خواهد بود

اگر در آن لحظه ای که وارد یک اتاق می شوید، دیگران بلافاصله متوجه تان شوند، مایل به شنیدن حرف های شما، و مشتاق گرفتن تأییدتان باشند. این یک سبک زندگی افراد کاریزماتیک است. کاریزما باعث می شود دیگران دوست تان داشته باشند، به شما اعتماد کنند، و بخواهند که تحت رهبری تان کار کنند. همین ویژگی است که تعیین می کند: شما یک رهبر هستید یا یک دنباله رو. ایده هاتان فراگیر می شوند یا خیر. و اینکه پروژه های شما به خوبی اجرا خواهند شد یا نه.

چه شما خوش تان بیاید یا نیاید، این کاریزما است که می تواند دنیا را به جلو ببرد. می تواند افراد را به انجام آنچه که شما از ایشان می خواهید وادار کند. و البته، داشتن کاریزما در حیطه شغلی هم بسیار حیاتی است. چه برای یک شغل جدید ثبت نام کرده باشید، و چه بخواهید در سازمان تان پیشرفت کنید، کاریزما برای نیل به هدف کمک تان می کند. مطالعات و تحقیقات مختلف نشان داده اند که افراد کاریزماتیک نمرات شغلی بالاتری می گیرند و از دید مافوق ها و زیردستان، آدم های مؤثرتری هستند.

کاریزماتیک بودن به معنی فرد موفق یا پولدار بودن نیست. حتی به معنیِ نحوه ارائه مطلبی و یا نوع پوشش ما هم نیست. کاریزماتیک بودن یعنی انجام یک سری کارهای خاص…

بعضی از افراد با کارهایی که می‌کنند احساس مهم بودن در ما ایجاد می‌کنند.

بعضی از افراد با کارهایی که می‌کنند احساس خاص بودن به ما دست می‌دهد.

بعضی از افراد زمانی که وارد جایی می‌شوند تمام توجه ها را به سمت خود جذب می‌کنند.

بعضی از افراد ناخودآگاه و بر حسب عادت کارهایی انجام میدهند که دیگران دوست دارند وقت بیشتری با آنها سپری کنند،بیشتر با آنها صحبت کنند و یا حداقل کنار انها باشند.تا توجهات نیز به آنها انتقال پیدا کند....


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
enayatzadeh
۱۴۰۰/۰۵/۱۴

مدل خواندن راوی خیلی افتضاح است