با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
والدین

دانلود و خرید کتاب صوتی والدین

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی والدین  نوشته  کلی چری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی والدین

کتاب صوتی والدین داستانی از کلی چری با ترجمه سحر مرعشی و صدای ندا عسگری این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می‌گیرد.

داستان برق‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

شنیدن کتاب صوتی والدین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از شنیدن داستان کوتاه لذت می‌برید، کتاب صوتی والدین را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درباره کلی چری 

کلی چری ۲۱ دسامبر ۱۹۴۰ در لوئیزیانا ایالات متحده به دنیا آمد. او داستان نویس، شاعر، مقاله نویس است که در دانشگاه‌های ویرجینیا، دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو و دانشگاه مری واشنگتن تحصیل کرده است.

کلی چری در سال ۲۰۱۰ توسط فرماندار باب مک دانل به عنوان شاعر این ایالت انتخاب شد. او همچنین در سال ۲۰۱۲ جایزه شاعر سابق ویرجینیا را از آن خود کرد. 

بخشی از کتاب صوتی والدین 

کودمان‌مان را با خود آورده‌ایم، کودکان چشم‌آبی و کودکان چشم‌قهوه‌ای‌مان را. آمده‌ایم تا رژه و گروه موسیقی‌اش را تماشا کنیم. دخترهای جوانی را که رقص‌کنان می‌گذرند؛ چوبدستی‌هاشان در هوا تکان می‌خورد و چون ردی از صاعقه در آسمان برق می‌زند. اوه! کودکانتان را سفت بچسبید که عروسک‌های بادی در راه‌اند! میکی داک را ببین! دانلد ماوس را نگاه کن‌!

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳٫۱ مگابایت