با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه شکرگذاری

دانلود و خرید کتاب صوتی معجزه شکرگذاری

۴٫۰ از ۸ نظر
۴٫۰ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی معجزه شکرگذاری  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی معجزه شکرگذاری

معجزه شکر گذاری اثری از نازنین آذرسا است که با صدای خودش می‌شنوید. در این کتاب در رابطه با تاثیر شکرگذاری در زندگی صحبت می‌شود. از دیرباز به ما آموخته اند که شکر نعمت باعث افزایش نعمت و موفقیت در زندگی می باشد. این امر نه تنها در دین اسلام بلکه توسط بسیاری از افراد موفق مثل بیل گیتس نیز توصیه می شود.

این کتاب دریچه موفقیت را به زندگی ما از یک راه ساده به نام شکرگذاری باز می‌کند.

شکرگذاری در واقع اثرات قانون جذب را به زندگی ما مشخص می کند. اینکه با شکر گذاری می توانیم ثروت عشق و سعادت را به زندگی خویش وارد کنیم. شکرگذاری در واقع کلید رسیدن به بیشترین هاست. کلید رسیدن به آنچه که پایانی برای آن نیست. خدای متعال پس از دادن هر نعمت به ما رفتار و عکس العمل مارا می سنجد اینکه آیا قدردان نعمات او هستیم؟ آیا از نعماتش در راه خیر و صلاح دیگران نیز استفاده می کنیم؟ آیا کفران نعمت نمی کنیم و آنچه به ما داده است از واضح ترین ها مثل سلامتی قدرت بینایی شنوایی قدرت تکلم تا داشتن خانواده داشتن شغل و یا ...را می بینم؟

در تمامی این لحظات او ما را می‌بیند و عاشق بنده است که با دیدن کوچیکترین نعمت شکر خدار ا بجای می آورد و او راسپاس می گوید.

این کتاب ارزشمند که دریچه دیگری از خوشبختی را به روی ما می‌گشاید توسط نازنین آذرسا گردآوری و خوانش شده است.

 شنیدن کتاب معجزه شکرگزاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 شنیدن این کتاب را به تمامی کسانی که به دنبال یافتن حقیق در این عالم هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب معجزه شکرگزاری

شکر گذاری چیست؟ مقصود ما از این سوال، معنای تحت اللفظی این دو کلمه نیست؛ بلکه منظور ما، شکرگزاری در قانون جذب و موفقیت است.اینکه به دلیل دارایی‌ها و استعداد‌های خود از خداوند و زندگی سپاسگزاری کنیم، قدم مهمی را در راه قانون جذب برداشته ایم.

بگذارید در مقیاس کلی به این قضیه نگاه کنیم. اگر سپاسگزاری را در تک تک لحظات زندگی خود لحاظ کنیم، درواقع عملی شایسته انجام داده ایم که عکس العمل آن، نتیجه‌هایی است که آرزوی آنها را داریم.

اگر قدرشناسی را به عنوان یک قانون در زندگی خود وارد کنیم، خواهیم توانست تمام چیزهایی که آرزو داریم را از قانون جذب بدست آوریم. درواقع شکرگزاری به ما کمک خواهد کرد تا حال خوبی به دلیل دارایی‌های خود داشته باشیم و هر روز به فکر افزایش این دارایی‌ها باشیم؛ تا اینکه به موفقیت اصلی خود برسیم.

سپاسگزار بودن یکی از ویژگی‌های افراد موفق است که در جهت تحقق قانون جذب در آنها به وجود آمده است.تمرین شکرگزاری

اگر مطالب بالا را به دقت مطالعه کرده باشید، حتما تا کنون با اهمیت اصل سپاسگزاری در قانون جذب و موفقیت آشنا شده اید. حال لازم است تا این مهارت را در خود تقویت کرده و با استفاده از تمرین و تکرار فراوان، آنرا به یک قانون و اصل در زندگی خود بدل کنید. برای همین منظور، ۴ راهکار مرحله‌ای برای تمرین سپاسگزاری در ادامه آمده است:

دارایی‌هایتان را بشناسید!

بدیهی است که بدون داشتن شناخت کافی از سرمایه‌ها و دارایی‌های خود نمی‌توانید سپاسگزار باشید. بنابراین قبل از انجام هر مرحله‌ای لازم است تا دارایی‌های خود را بشناسید. برای شروع یک قلم و کاغذ بردارید و استعداد‌های ذاتی و بارز خود را یادداشت کنید. سپس موفقیت‌ هایی که تا کنون کسب کرده‌اید یا حتی سرمایه‌های مادی خود را روی کاغذ بنویسید. هر چیزی که فکر می‌کنید به عنوان سرمایه، دارایی و استعداد در زندگی شما وجود دارد را یادداشت کنید...

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۰
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۸٫۹ مگابایت
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۰
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۸٫۹ مگابایت