با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زن بودن

دانلود و خرید کتاب صوتی زن بودن

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زن بودن  نوشته  تونی گرنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زن بودن

کتاب صوتی زن بودن، اثر تونی گرانت (گرنت) به شما کمک می‌کند به زنانگی خود تحقق بخشید و عشق را پیدا کنید.این کتاب صوتی به زنان کمک می‌کند تا همه چیزهایی را که در طول زندگی، از خود دریغ کرده‌اند، دوباره پس بگیرند و زندگی سالم‌تری را تجربه کنند.

نسخه صوتی کتاب زن بودن را با ترجمه مریم بردبار و صدای ندا پوریان از نوین‌کتاب گویا می‌شنوید.

درباره‌ کتاب صوتی زن بودن

تونی گرانت در کتاب زن بودن قصد دارد به شما بیاموزد تا برای زنانگی خود ارزش قائل شوید.  زنان همیشه در طول تاریخ در حال تلاش برای ثابت کردن خود به دنیای پیرامونشان بوده‌اند. چه در زمانی که حتی حق زندگی هم نداشتند و چه اکنون که بسیاری از منصب‌های مهم سیاسی و اجتماعی را به عنوان چهره‌های فعال و تاثیرگذار در اختیار دارند. 

تونی گرانت این تلاش برای اثبات کردن خود را از طرف زنان کاری  بیهوده دانسته است. چرا که معتقد است زنان به آسانی می‌توانند به همه ابعاد زندگی خود رسیدگی کنند . تنها باید اندکی حق زندگی برای خود قائل شوند. زن بودن به زنان گوشزد می‌کند که  جوامع همواره در حال تخریب کردن چهره‌ زنان بوده‌اند. اما یک زن سالم و قدرتمند ، اگر زنانگی‌اش را بیابد و به جنبه‌های  مختلف وجودی‌اش ببالد، می‌تواند تبدیل به آن چیزی شود که انتظارش را ندارد، همزمان می‌تواند همه جنبه‌های روحی و روانی خود را تجربه کند، ارتقا دهد و در هم آمیزد. این تصویر، تصویری ازیک بانوی سالم است که تونی گرانت در در کتابش تشریح کرده است.

کتاب صوتی زن بودن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 زن بودن، اثری جذاب  هشداردهنده برای همه زنانی است که زیر بار فشار مسئولیت‌های زندگی، حق مسلم زندگی را از خود دریغ کرده‌اند. شنیدن نسخه صوتی کتاب زن بودن به شما انگیزه می‌دهد تا با وجود خودتان ارتباطی تازه بگیرید و خود را از نو بسازید.

درباره‌ تونی گرانت

تونی گرانت، متولد سوم  آپریل سال ۱۹۴۲ در نیویورک است. گرنت را به عنوان نویسنده- روانشناس و مجری برنامه‌های رادیویی می‌شناسند. تونی در دوران حیاتش ۳ کتاب نوشت و در بیست و هفتم مارس سال ۲۰۱۶ در بورلی هیلز کالیفرنیا درگذشت.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۳۴۹۲۱۶
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

بد بد بد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۴۷٫۰ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۴۷٫۰ مگابایت