با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دنیای ناشناخته من

دانلود و خرید کتاب صوتی دنیای ناشناخته من

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دنیای ناشناخته من  نوشته  پیمان قلعه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دنیای ناشناخته من

کتاب صوتی دنیای ناشناخته من نوشته پیمان قلعه است که با صدای محمد امرایی منتشر شده است. این کتاب روایت زندگی و سفرهای جذاب پیمان قلعه است.

درباره کتاب دنیای ناشناخته من

پیمان قلعه در شش سالگی با شیطنت کودکانه بینایی‌اش را از دست داده است. این اتفاق برای او معنای زندگی را تغییر داده است.  او شنیدن این کتاب را بهانه خوبی برای آشنا کردن ما با دنیای نابینایان  می‌داند. دنیایی که ما با چشم می‌بینیم و آنها با گوش. او معتقد است که بعد از شنیدن این کتاب صوتی طرز فکر شما نسبت به محیط اطراف تغییر خواهد کرد و چیزهایی زیادی یاد می‌گیرید. 

کتاب  دنیای ناشناخته من روایتی جذاب است از دنیایی که آن را نمی‌شناسید.

شنیدن کتاب دنیای ناشناخته من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به شنیدن زندگینامه پیشنهاد می‌کنیم.

درباره پیمان قلعه

پیمان قلعه، متولد ۱۰ دی‌ماه ۱۳۵۵ در شهر زیبای کرمانشاه است. به‌خاطر یک شیطنت کودکانه با دوستان در اثر انفجار بینایی خود را از دست داد و از همان لحظه پا به دنیایی ناشناخته گذاشت؛ دنیایی که به بیان خودش، برای او پر از ابهام بود.

پیمان قلعه در شهر هامبورگ در کشور آلمان زندگی می‌کند و با همت و اراده‌ای مثال‌زدنی، یک هنرمند و معلم موسیقی است و به ۴۰ کشور دنیا سفر کرده و توانسته آنچه را با چشم دل دیده و با عمق وجودش حس کرده، در قالب یک کتاب بنویسد. کتابی که به بیان خودش بعد از خواندن آن، دیدگاه ما را نسبت به دنیا تغییر خواهد داد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸۳٫۳ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸۳٫۳ مگابایت