با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم

کتاب صوتی چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای محسن پاک‌پناه می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم

تمرکز بر روی اهداف باعث راحت شدن راه رسیدن به هدف می‌شود. در این راه شما تمام توجه و تمرکز و انرژی خودتان را بر روی این هدف یا چیزی که دنبالش هستید می‌گذارید. اما این امر چطور ممکن است؟ با کتاب صوتی چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم می‌توانید راهش را پیدا کنید.

در فرهنگ به‌هم پیوسته کنونی، سپری کردن یک روز، دقیقا مانند ورزشی پر از ضد و خورد و کبودی است. برخلاف بیلیون‌ها دلار پولی که موسسات سلامت هر ساله به دست می‌آورند، انسان‌های بیشتری نسبت به گذشته تحت تاثیر استرس، افسردگی و اضطراب هستند و جالب است که بدانید، زنانی با دستاوردها و موقعیت‌های کاری عالی، به طوری کاملا چشمگیر، در صدر جدول و آمار مربوط به فرسایش کاری (بریدن از کار) و خستگی‌های مزمن ناشی از آن هستند.

کتاب صوتی چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل تمرکز کنید و بتوانید به خواسته‌هایتان برسید.

شنیدن کتاب چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به موفقیت بیشتر در کار پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چگونه روی هدف یا چیزی که می‌خواهیم تمرکز کنیم

 کلمه انگلیسی Focus در زبان انگلیسی به معنای تمرکز می‌باشد و جالب است بدانید که هر کدام از حروف این کلمه، حروف آغازین واژگانی دیگر هستد، که در کنار هم جمله Follow One Course Until Successful به معنی: “یک راه را تا جایی که موفق شوید ادامه دهید” را تشکیل می‌دهند.

نویسنده معروف، Arianna Huffington در یک سخنرانی بسیار مهم از معایب انجام دادن چند وظیفه، در عین حال با صحبتی به شرح زیر انجام داده است. وقتی که با هم چند کار را انجام می‌دهید، تصور می‌کنید که رفتاری معقول داشته‌اید، اما در واقع رفتار شما احمقانه است. همان طور کهArianna Huffington بیان می‌کند: شواهد علمی به ما ثابت کرده‌اند که انجام چند کار در عین واحد باهم، امکان‌پذیر نمی‌باشد.

دلایل علمی دیگر و البته امار های دیگری وجود دارد که نشان می دهد که مالتی تسکینگ بودن یا انجام همزمان چندین کار به مراتب بازدهی و البته خروجی شما را تحت تاثیر قرار می دهد و بر روی کیفیت کار شما تاثیر منفی می گذارد.

آیا می‌دانید در همین لحظه چه چیز بیشتر از همه برای شما اهمیت دارد؟ شاید پاسختان زمانی را مختص استراحت و وقت گذراندن با خانواده یا دوستانتان قرار دادن باشد و یا انجام دادن یک پروژه شخصی که انجام دادنش را به تاخیر انداخته‌اید. پاسخ شما هرچه که باشد؛ الآن زمان‌ الویت بندی کردن فرا رسیده است. پس اجازه ندهید تا تداخل در انجام دادن همه کارها و انتخاب هایی که می‌توانید داشته باشید مانع از انجام دادن کار اصلی و مهمترین چیزی که می‌خواهید شود. هنگامی که فقط زمانتان را برای انجام یک کار می‌گذارید، آن کار را به نحو احسنت به انجام می‌رسانید و کمتر استرس خواهید داشت و بیشتر رضایتمند هستید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
MOHAMMADREZA
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

موضوع کلی پادکست ربطی به محتوای صوتی آن نداشت. به نظر من ارزش هزینه کردن نداره.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹٫۵ مگابایت