با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت تمرکز

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت تمرکز

دستیابی قطعی به توفیق‌های شخصی و شغلی

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت تمرکز  نوشته  عباس چینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت تمرکز

کتاب صوتی قدرت تمرکز نوشته جک کنفیلد و لس هیویت و مارک ویکتور هانسن است. که با ترجمه عباس چینی و مرجان اندرودی منتشر شده است. این کتاب درباره دستیابی قطعی به توفیق‌های شخصی و شغلی نوشته شده است. 

درباره کتاب قدرت تمرکز

بزرگترین دلیل افراد در نرسیدن به آنچه می‌خواهند نداشتن تمرکز است. کسانی که برآنچه می‌خواهند تمرکز می‌کنند، به خواسته‌شان می‌رسند اما آنان که فراموش می‌کنند باید به هدف فکر کنند و برای رسیدن به آن تلاش کنند کارشان نیمه تمام می‌ماند.

شما با خواندن این کتاب با راه‌حل‌های ویژه‌ای آشنا می‌شوید که موفق‌ترینافراد جهان از آن سود می‌برند. هرآنچه را بخواهید به کمک راهکارهای این کتاب به دست خواهید آورد. این کتاب مجموعه ارزشمندی است از گام‌های عملی موثر که جیب و حساب بانکی‌تان را پر می‌کند و وقتتان را آزاد می‌کند و در راه رسیدن به موفقیت کمکتان می‌کند.

شما در این کتاب می‌آموزید چگونه:

بر توانایی‌های خود تمرکز کنید و آنچه شما را عقب نگه می‌دارد از سر راه بردارید، رفتارهای بد خود را تغییر دهید و به عاداتی تبدیل کنید که شما را از شر بدی‌ها رها می‌کند میان کار و زندگی خانوادگی تعادل ایجاد کنید آن هم بدون احساس گناه!

شنیدن کتاب قدرت تمرکز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در زندگی به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم.

درباره جک کانفیلد

جک کنفیلد متولد ۱۹ اوت ۱۹۴۴ است او  نویسنده آمریکایی است که با  سخنرانی‌های انگیزشی‌اش مشهور شده است. او همچنین مربی شرکتی و کارآفرین هم هست. او یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های سوپ مرغ برای روح است که بیش از ۲۵۰ عنوان و چاپ ۵۰۰ میلیون نسخه در بیش از ۴۰ زبان دنیا دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Zahra Keymasi
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

چرا متنیش نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۲ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۰۵٫۷ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۰۵٫۷ مگابایت