با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب

دانلود و خرید کتاب صوتی رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب

چگونه با استفاده از قانون جذب به آرزوهایی که محال می‌دانیم برسیم

۲٫۳ از ۴ نظر
۲٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب

کتاب صوتی رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب نوشته نازنین آذرسا است که با صدای خود مولف منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه با استفاده از قانون جذب به آرزوهایی که محال می‌دانیم برسیم.

درباره کتاب رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب

در این کتاب با اشاره به قدرت بی‌انتهای اعتقاد به قانون جذب بیان می‌کند که رسیدن به هیچ خواسته‌ای در دنیا برای ما غیر ممکن نیست. کافی است به قدرت لایتناهی خداوند ایمان بیاوریم تا به سادگی به بسیاری از آرزوها و خواسته‌های به ظاهر دور از دسترسمان برسیم. همچنین بیان می‌کند که ما برخی از خواسته‌ها را محال تصور می‌کنیم چون قدرت خداوند را با قدرت خود مقایسه می‌کنیم و به همین دلیل رسید به خیلی از خواسته‌هایمان را محال می‌دانیم.

کتاب رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب مراحل ایمان آوردن به این اصل کائنات را به ما می‌گوید و مارا همراهی می‌کند که تا با پیمودن مراحلی ساده چطور می‌توانیم به بزرگترین خواسته‌های خود در زندگی و سرنوشتمان برسیم.

شنیدن کتاب رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال زندگی شاد و موفق هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است