با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه به راستی خودمان را دوست داشته باشیم؟

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه به راستی خودمان را دوست داشته باشیم؟

۳٫۴ از ۴۶ نظر
۳٫۴ از ۴۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه به راستی خودمان را دوست داشته باشیم؟  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه به راستی خودمان را دوست داشته باشیم؟

کتاب صوتی چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم را موسسه HTeBooks گردآوری و حمیدرضا مقدم ترجمه کرده است این کتاب با ساختاری ساده و برای خواندن سریع و آسان نوشته شده است و هدف این کتاب آگاهی‌رسانی در کمترین زمان است.

درباره کتاب چگونه به راستی خودمان را دوست داشته باشیم؟

اولین قدم برای این که تمام و کمال عاشق خودتان شوید این است که خود واقعیتان را بشناسید. کمی روی خودتان تمرکز کنید و از خود بپرسید: به راستی من چه کسی هستم؟ممکن است متوجه شوید پاسخ به چنین پرسش ساده‌ای چندان هم ساده نیست. پاسخ‌های ابتدایی شما به چنین پرسشی ممکن است تحت تأثیر موارد ز یر باشد:

 دیگران چگونه شما را می‌بینند؟

 شغل شما چیست؟

 چه دوستانی دارید؟

 در چه کشوری زندگی می‌کنید؟

اما چرا دوست داشتن خود اینقدر مهم است؟ دلیلش این است که کیفیت رابطۀ شما با خودتان، کیفیت رابطۀ‌تان با دیگران را تعیین می کند. در کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم می‌آموزید اگر بتوانید با تمام وجود به خودتان علاقه داشته باشید، می‌توانید به دیگران نیز به راحتی عشق بورزید. با مطالعهٔ این کتاب، شما قادر خواهید بود به درک درستی از مهم‌ترین وظیفهٔ خود برسید: دوست‌داشتن خودتان بدون هیچ اما و اگری.

شنیدن کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری.

بخشی از کتاب چگونه به درستی خودمان را دوست داشته باشیم

در زندگی مواقعی هستند که شرایط پیچیده می‌شوند و درگیر مشکلات می‌شوید. موقعیت‌های زیادی هستند که شما نمی‌توانید کنترلشان کنید. به‌طور مثال این‌که دیگران شما را دوست داشته باشند یا خیر، دست شما نیست. اما این دست شما است که چگونه به مسائل نگاه کنید و عکس‌العمل نشان دهید.

مسیر زندگی همواره صاف و بدون مشکل نیست. این‌که بتوانید این دارایی ارزشمندی که در وجودتان هست به‌دست بیاورید یا نه، به خود شما بستگی دارد. کلید خوشبختی، عشق بدون قیدوشرط نسبت به خودتان است. این دارایی حتی می‌تواند در آغاز مسیر زندگی به شما اعطا شود.

به‌خاطر داشته باشید شما هم دوست‌داشتنی هستید و هم دیگران شما را دوست دارند. این واقعیت که شما زیبا و دوست‌داشتنی هستید، با بدرفتاری یا خوش‌رفتاری دیگران با شما، تغییر نمی‌کند. نسبت به خود مهربان باشید.

در زمان‌های شکست و ناراحتی، به یاد داشته باشید دیگران چگونه شما را ستایش و تمجید کرده‌اند، حتی اگر دیگران چنین جملاتی را به شما نگفتند، می‌توانید خودتان با خودتان این‌گونه صحبت کنید. دارایی ارزشمند همین است، همین کلمات و جملات روحیه‌بخش و امیددهنده.

هم‌زمان با گذر زمان، شما رشد می‌کنید و تغییراتی در شما به وجود می‌آید. سازگاری‌ها و کنار آمدن با شرایط مختلف، باعث می‌شود آدم بهتری شوید. پیشرفت‌هایی که در زندگی حاصل می‌شود به خاطر داشته باشید و رویدادهای مهم زندگیتان را، چه کوچک و چه بزرگ، جشن بگیرید. آیا توانسته‌اید بیشتر لبخند بزنید؟ با فرصت‌ها توانسته‌اید بهتر کنار بیایید؟ تمامی روش‌هایی که از طریق آن توانسته‌اید خودتان را بهتر کنید، یادداشت کنید. اگر هنوز مسائلی در شما است که نیاز به تقویت و بهترشدن دارند، خوشحال باشید زیرا هر بار یک قدم به هدف نزدیک می‌شوید.

سعی کنید درگیر مسائل و رویدادهای منفی که در گذشته برای شما پیش آمده است، نباشید. از گذشته عبرت بگیرید و به سمت آینده حرکت کنید. در مسیر حرکت به سمت آینده، به‌خاطر داشته باشید چه موفقیت‌هایی کسب کرده‌اید و آن‌ها را جشن بگیرید. در نمایش قدردانی خود از پیشرفت‌هایتان می‌توانید خود را به صرف نوشیدنی مهمان کنید یا کیکی بپزید و میل کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۲)
نظــــام
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

تشکر بابت کتاب زردی دیگر ///:

پوریا
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

حاضر نیستم حتی یک ثانیه از عمرم رو پای اینجور کتاب‌ها صرف کنم!

Ostad Kazemi
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

گویندگی خانم راضیه هاشمی فوق العاده است هر کتابی حاصل طرز فکر و تجربیات یک شخص است حال اگر با مدل فکری شما مطابقت ندارد قرار بر تخریب نیست!

Estatira
۱۴۰۰/۰۵/۰۷

گوینده صدای خوب و مناسبی داره امااا... محتوی بسیار قهوه‌ای (در طیف زرد) پیش خودم گفتم بذار یه شانس بهش بدم، ولی خب جالب نبود. توضیح درست، منطقی و بدون مغلطه «چرایی و چگونگی» برای همچین عنوانی میتونه کتاب رو زرد نکنه! تا

- بیشتر
amir.khan
۱۴۰۰/۰۵/۰۷

ساده و عالی بود

256
۱۴۰۰/۰۵/۰۸

حالا فهمیدم چرا بعضیا انقدر نسبت به کتابای موفقیت و خودیاری گارد دارند، به خاطر یه همچین کتابای سطحی و بدرد نخوریه که وجود داره. اگر کسی قصد داره تو این ژانر کتاب بخونه کتابای دارن هاردی و کال نیوپورت

- بیشتر
fatahhasanzadeh
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

کتابی ساده اما لازم

کاربر ۲۱۰۱۳۰۸
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

ممنون از طاقچه

کاربر ۲۹۹۳۸۴۲
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

بنظرم خیلی خوبه که گاهی به چیزایی که میدونیم برگردیم و دوباره نکات ساده رو تمرین کنیم.کارای ساده و کوچیک،به مرور نتایج خوبی به بار میارن! ممنون از طاقچه💚

sourina
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

صدای گوینده و جذابیت صداشون برای شنیدن لین کتاب خیلی کمک کننده و مؤثر هستش. به نسبت کتابای خودیاری و انگیزشی قبل از این خونده بودم. واقعا و جدا هم کاربردی تر هست و هم سازنده تر. در عین حال

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۲٫۴ مگابایت