با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟ اثر موسسه HTeBooks

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟

کتاب صوتی چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟ توسط موسسه HTeBooks گردآوری شده است. حمیدرضا مقدم این کتاب جالب را به فارسی ترجمه کرده و سپیده مالمیر آن را خوانده است. این کتاب صوتی به ما کمک می‌کند با هر بودجه‌ای بتوانیم یک هدیه مناسب برای عزیزانمان تهیه کنیم.

آیا تا به حال شده است زمان بسیار زیادی را صرف یافتن هدیۀ مناسب برای کسی که دوستش دارید، کرده باشید؟ احتمالاً شما هم با موافقید که صرف‌نظر از بودجه‌ای که برای خرید هدیه در نظر دارید، این فرایند همیشه پر‌استرس و زمان‌بر بوده است.

خوشبختانه کتاب چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟ در راستای آسان‌‌تر کردن این فرایند، به شما کمک خواهد کرد که بتوانید بهترین هدیۀ ممکن را برای کسی که دوستش دارید تهیه کنید. هدیه‌ای خاص و معنادار که بتواند درخور شخصیت فردی باشد که قرار است هدیه را دریافت کند. تضمین می‌کنم که بعد از شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید به آسانی آب خوردن هدیۀ مناسب را برای کسی که دوستش دارید تهیه کنید.

کتاب چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟ هدیه‌ای از طرف نویسندگان کتاب به شما است که تا بتوانید از آن به عنوان یک راهنمای جامع و نهایی در هدیه‌ دادن به افراد مهم زندگی‌تان بهره ببرید.

 شنیدن کتاب چگونه برای کسی که دوستش دارید یک هدیه ناب انتخاب کنید؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 انتخاب یک هدیه مناسب به ویژه برای کسانی که دوستشان داریم همیشه یکی از دغدغه‌های ما است. پس دانستن این که چگونه هدیه مناسب بخریم می‌تواند کمک بزرگی برای پایان دادن به دغدغه‌های این‌چینین باشد. با کمک این کتاب می‌توانید بهترین هدیه‌ها را برای عزیزانتان خریداری کنید. پس شنیدن آن برای همه در هر سن و سالی مفید خواهد بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰٫۱ مگابایت