با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی راز ثروتمند شدن اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی راز ثروتمند شدن

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راز ثروتمند شدن  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

دارن تا حد زیادی خودش را مدیون طرز فکر پدرش می‌داند. پدر او سخت‌گیری نمی‌کرد، قانون‌های طاقت‌فرسا برای او نمی‌گذاشت، از او عالی‌ترین نمرات را طلب نمی‌کرد و از دارن توقع پسری را نداشت که همیشه در حال درخشش باشد. به طبع این طرز تفکر و عشقی که پدرش به دارن می‌داد، این پسر دوران کودکی و نوجوانی را بدون واقعه‌ی خاص دیگری گذراند، هیچوقت به مصرف مواد مخدر روی نیاورد و تمام تلاشش را برای یافتن اهداف واقعی خودش کرد.

تاثیر دیگری که پدر دارن هاردی با طرز فکر خود بر زندگی پسرش گذاشت مربوط به جملاتی بود که بر زبان می‌آورد. یکی از باورهای جالب پدر دارن این بود که «هیچ اهمیتی ندارد شرایط چه‌قدر سخت است، دیگران چه‌قدر مستعدتر و دانشمندتر از تو هستند یا چه‌قدر سابقه‌ی کار بیشتری نسبت به تو دارند! تو هنوز هم می‌توانی تمام تلاشت را بکنی! به بیشترین حد ممکن مطالعه کن، خودت را به چالش بکش و ببین که تو جلوتر از همه هستی! پس استثنایی باش!»

این طرز فکر و جملات انگیزه‌دهنده‌ی پدر دارن بود که او را مصمم می‌کرد تا درست‌ترین و مناسب‌ترین تصمیم را درمورد خود و زندگی‌اش بگیرد. دارن در اوایل جوانی پا به دانشگاه گذاشت، اما همچون دیگر نوابغ و رهبران تاثیرگذار خیلی زود فهمید که دانشگاه راهی نیست که او را به خواسته‌ها و اهدافش برساند. بنابراین تنها یک ترم را در دانشگاه به اتمام رساند، بعد از آن قید تحصیل دانشگاهی را زد و وارد بازار کار شد.

دارن در هجده‌سالگی کسب و کار نوپای خود را پی‌ریزی کرد. دارن در تولد نوزده‌سالگی‌اش بود که به درآمدی شش برابر یک کارمند عادی در آمریکا رسید و در طول ۵ سال کار و مداومت به درآمد یک میلیون دلاری در سال دست پیدا کرد. او در این سال‌ها به کسب و کارها و مدیران مشاوره‌ می‌داد تا کسب و کار خود را بهبود بدهند.

شهرت دارن هاردی در ایران به جهت کتاب‌های انگیزشی است و از هر کتاب او ده‌ها ترجمه‌ی مختلف در بازار وجود دارد. اغلب کتاب‌های دارن هاردی به افراد در افزایش بهره‌وری، از بین بردن عادات منفی، خلق عادات مثبت، تغییر باورها و نگرش درمورد کار و زندگی، افزایش درآمد، فروش و نکات مدیریتی کمک می‌کنند. البته ناگفته نماند که به گفته‌ی بسیاری از مخاطبان این کتاب استراتژی‌های مفیدی را در اختیارشان قرار داده که آنها توانسته‌اند با استفاده از این استراتژی‌ها کسب و کارشان را زیر و رو کنند.

معرفی کتاب صوتی راز ثروتمند شدن

کتاب صوتی راز ثروتمند شدن اثری از دارن هاردی، سخنران مشهور آمریکایی و نویسنده کتاب اثر مرکب است. او در این کتاب راه و روش رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن را به زبان ساده برای مخاطبان توضیح می‌دهد. 

نسخه صوتی این اثر را با صدای مصطفی طالبیان می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی راز ثروتمند شدن

دارن هاردی، نویسنده مشهور و سخنران انگیزشی آمریکایی، یکی از افرادی که در سنین جوانی موفق شد تا به ثروتی عظیم دست پیدا کند، در این کتاب، آموخته‌هایش را با مخاطبان در میان می‌گذارد و ما را با راز ثروتمند شدن آشنا می‌کند. او معتقد است که این کار به آسانی و فقط با ایجاد تغییراتی در نوع تفکر و رفتار روزمره ما امکان پذیر است. این کتاب به ما کمک می‌کند تا آن فیلتر ذهنی که ثروتمند شدن را به یک کار بزرگ و ناممکن تبدیل کرده است از بین ببریم. تنها با تغییر دادن برخی از افکار و کارهایی که هر روز انجام می‌دهیم میتوانیم ثروت را به خانه‌هایمان دعوت کنیم. 

کتاب صوتی راز ثروتمند شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری هستید، شنیدن کتاب صوتی راز ثروتمند شدن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند.

دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آنها اثر مرکب است.

بخشی از کتاب صوتی راز ثروتمند شدن

می خواهید راز ثروتمند شدن را برایتان فاش کنم؟ بسیار آسان است. ثروتمند شدن تنها در گروی رفتار هر روزه شماست. هرچه احساس کنید بیشتر دارید، ثروت بیشتری بدست خواهید آورد بیشتر دوست خواهید داشت که ببخشید. وقتی به دیگران می‌بخشید مطمئن هستید که بیشتر دریافت می‌کنید و هر روز احساس بهتری خواهید داشت. در واقع رویاها و احساستان است که از شما فردی پولدار و یا فقیر می‌سازد.

چندی پیش، پس از کنوانسیون ملی ۱۹۸۸ زمانی که جرج بوش، دن کوئیل را به عنوان نماینده خود معرفی کرد، شبکه خبری CNN در یک نظرخواهی عمومی تحت عنوان طرح شماره ۹۰۰، سوالی را مطرح کرد. پاسخ هر سوال یک رای مثبت یا منفی تلقی می شد. سوال این بود: اگر دن کوئیل تحت تاثیر خانواده‌اش قرار می گرفت و در ویتنام می‌ماند، ناراحت می‌شدید؟

سوال به گونه‌ای طرح شده بود که به مردم این پیش زمینه ذهنی را می‌داد که دن کوئیل این کار را کرده است. آیا این امر شما را نارحت می‌کند؟ مسلما بله. می‌بینید، مغز شما با خواندن قسمت اول سوال ، آن را به عنوان یک حقیقت می‌پذیرد و سپس توجه خود را به قسمت آخر سوال یعنی «نارحت می‌شوید؟« متمرکز می‌کند و پاسخ می‌دهد. این اتفاقی است که هر روز تکرار می‌شود. شما مرتب از خود سوالاتی را می‌کنید که پیش زمینه‌های منفی به شما می‌دهد...

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰٫۷ مگابایت