با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاکسازی ذهن

دانلود و خرید کتاب صوتی پاکسازی ذهن

راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی

۳٫۲ از ۶ نظر
۳٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پاکسازی ذهن  نوشته  جان ویلیامز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پاکسازی ذهن

کتاب صوتی پاکسازی ذهن نوشته جان ویلیامز راهبردهای ساده و موثر برای رهایی از اضطراب و نگرانی را به شما معرفی می‌کند. ذهن انسان نه تنها جذاب و شگفت‌انگیز، بلکه بی‌نهایت پیچیده است. همیشه افکار مختلفی در حال رفت و آمد به ذهن ما هستند، اما به محض اینکه کنترل ذهن خود را در دست گیریم، این قدرت را پیدا خواهیم کرد تا چگونگی تاثیر این افکار بر ذهن خود را مشخص و مدیریت کنیم. بسیاری از مردم، ذهن خود را دچار انباشتگی می‌یابند، زیرا افکار زیادی در ذهن خود دارند؛ آنها نگران از اتفاقات دیروز و مضطرب از آنچه فردا رخ خواهد داد، تمام سعی خود را می‌کنند که همه کارها را همزمان انجام دهند.

درباره کتاب پاکسازی ذهن

یک ذهن پر از انباشتگی، ذهنی ناکارآمد و غیرمولّد است که اجازه نمی‌دهد به راحتی تمرکز کنید، آگاه باشید، و تمرکز خود را حفظ کنید. انباشتگی ذهنی، به مرور زمان شما را فرسوده می‌کند و بدون اینکه متوجه باشید، تا حد زیادی بر همه امور زندگی شما تاثیر منفی دارد.

تکنیک‌هایی که در این کتاب ارائه شده‌اند، موثر هستند و به شما کمک می‌کنند تا انباشتگی ذهنی خود را کاهش داده و بتوانید شخص آرام‌تری شوید که قادراست بهره¬وری بالا داشته باشد، بر روی امور منفرد تمرکز کند و از پس مسائل و مشکلات روزمره خود بربیاید. به محض اینکه این تکنیک‌ها را پیاده‌سازی کنید، درخواهید یافت که بهره¬وری شما افزایش پیدا کرده، خواب شما بهتر شده و سلامت روانی شما ارتقاء پیدا کرده است.

آنچه که شما بر روی آن کنترل دارید، ذهن خودتان است، نه رخدادهای بیرونی. با درک این موضوع می‌توانید قدرتمند شوید.

شنیدن کتاب پاکسازی ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی بدون اضطراب پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
atobook
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

برای رهایی از اضطراب و نگرانی های زندگی این کتاب شدیدا پیشنهاد میشه. صدای گویندگان هم جذابیت کتاب رو چندین برابر کرده،این چندمین کتابی هست که من از شادن پژواک گوش دادم و کاملا راضی بودم

Roshana
۱۴۰۰/۰۴/۰۳

راسی بودم واسه منی که تمرکز نداشتم و شلخته بودم مفید بود از اول تااخر حرفای مفیدش ده صفحه نمیشه ها ولی ارزشمنده نکات ملیدی هست که همه میدونن اما باگوش دادن به این فایل نکات تو ذهنشون پررنگ ترمیشه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۹٫۳ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۹٫۳ مگابایت