دانلود کتاب صوتی مرد واقعی با صدای مهیار ستاری + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مرد واقعی اثر مهیار ستاری

دانلود و خرید کتاب صوتی مرد واقعی

۱۲ تعهد یک مرد واقعی

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مرد واقعی  نوشته  مهیار ستاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مرد واقعی

کتاب صوتی مرد واقعی کتابی با موضوع تعهد اثر کِریس وایدنِر و لَری وینگِت، مربیان حوزه خودشناسی و رشد فردی است. نویسندگان در این کتاب درباره دوزاده تعهد یک مرد واقعی سخن می‌گویند

درباره کتاب مرد واقعی

مردان به معنای واقعی در حال مبارزه برای زندگی خود هستند و می‌خواهند بفهمند که چه کسی هستند، چه کسی باید باشند یا چه کسی می‌خواهند باشند. آن‌ها نمی‌توانند بفهمند که چگونه طبق آرمان‌هایی که جامعه از آن‌ها می‌خواهد، زندگی کنند و چگونه خاطرات شکست‌هایشان را در این راه فراموش کنند و به زندگی ادامه دهند. همه این‌ها به معنای آن است که خانواده‌ها نیز در بحران به سر می‌برند.

در کتاب مرد واقعی حقایق مهمی درباره سبک زندگی و تعهدات یک رمد واقعی می خوانید. در این کتاب فرامی‌گیرید که یک مرد واقعی از هر منظری یک انسان خوب است. او بر هر چیزی که صحیح است، پافشاری می‌کند و به جای کسانی که نمی‌توانند حرف بزنند، حرف می‌زند. او یک تأمین‌کننده و یک رهبر است، ارزش‌های اساسی دارد، با همسرش مثل یک شریک گران‌قدر رفتار می‌کند و به بچه‌هایش یاد می‌دهد که چطور مستقل و سازنده باشند. او راهش را خودش پیدا می‌کند و مسئولیت اقدامات، امور مالی و سلامتی‌اش را بر عهده می‌گیرد.

شخصیتی که در درونتان پرورش داده‌اید، همان چیزی است که در لایه‌های بیرونی زندگی‌تان نشان داده می‌شود. اگر بچه‌های شما بی‌ادب هستند، به این دلیل است که احترام یک ارزش اساسی برای شما نیست. اگر به ملاقاتتان دیر می‌رسید، به این دلیل است که برای زمان فرد دیگر احترام قائل نیستید. اگر در ترافیک سنگین مدام جلوی دیگران می‌پیچید و تغییر مسیر می‌دهید، به این دلیل نیست که شما عجله دارید بلکه به این دلیل است که به دیگران احترام نمی‌گذارید.

در کتاب یک مرد واقعی می‌آموزید که ارزش‌های اصلی شما تصمیماتی را که می‌گیرید، مشخص می‌کنند. تصمیماتی که می‌گیرید، حقیقت شما را مشخص می‌کنند. به عنوان یک جامعه، حقیقت فعلی ما نتیجه تصمیمات مردم بر اساس ارزش‌های اصلی آن‌ها است.

زمانی که ارزش‌های اصلی شفاف باشند، تعیین اولویت‌ها آسان است. زمانی که اولویت‌ها پایه‌ریزی می‌شوند، تصمیم‌گیری آسان‌تر می‌شود. این به معنای آن است که همه چیز آسان‌تر خواهد شد، از فرزند داری گرفته تا ازدواجتان تا شغلتان.

شنیدن کتاب مرد واقعی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

همه مردان علاقه‌مند به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی مخاطبان اصلی این کتاب اند.

درباره کریس وایدنر

کریس وایدنِر یکی از تاجران، نویسندگان، سخنگویان و مجریانِ موفقِ تلویزیونی که حدود ۴۵۰ مقاله و ۹ کتاب نوشته است. چند مورد از کتب های او جزو کتاب‌های پرفروشِ انتشاراتِ نیویورک تایمز و وال‌استریت ژورنال هستند. کریس بیش از ۸۵ کتاب صوتی دربارهٔ رهبری، انگیزش و موفقیت تولید کرده است.

کریس مجریِ برنامهٔ تلویزیونیِ ساخته برای موفقیت۲۳ و یکی از مجریانِ برنامهٔ کارآیی حقیقی همراه با زیگ زیگلار است. همچنین، کریس یکی از ستون‌نویسانِ مجلهٔ موفقیت است.

خبرنامهٔ کریس وایدنِر، با عنوانِ ساخته برای موفقیت، یکی از پرمخاطب‌ترین خبرنامه‌ها دربارهٔ توسعهٔ شخصی و حرفه‌ای است. اسطوره‌های حوزهٔ رشد و توسعه نظیر زیگ زیگلار، جان مَکسوِل، برایان تِرِیسی، جیم ران و دِنیس وِیتلی از آثارِ کریس تعریف‌وتمجید کردند. بسیاری نیز او را رهبرِ نسلِ جدیدِ متخصصانِ توسعهٔ شخصی می‌دانند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاج مسافر
۱۴۰۱/۰۵/۲۴

شما با یک کتاب روانشناسی سرکار ندارید ، نویسنده سعی کرده با استفاده از تجربیات خودش و کمی هم چاشنی علمی-آماری نسخه ای برای مرد شدن یک پسر یا بهتر بگم نشون دادن نیاز های اولیه شخصیت مردان از خودش

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۴٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۴٫۳ مگابایت