با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی زیر نگاه آسمان اثر سید محمدرضا  دربندی

دانلود و خرید کتاب صوتی زیر نگاه آسمان

۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زیر نگاه آسمان  نوشته  سید محمدرضا  دربندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زیر نگاه آسمان

کتاب صوتی زیر نگاه آسمان نوشته سید محمدرضا دربندی، روایتی متفاوت و شنیدنی از واقعه عاشورا است که از زبان حضرت زینب (س) روایت می‌شود. این داستان را با صدای نرگس آبیار می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی زیر نگاه آسمان

سید محمدرضا دربندی در کتاب زیر نگاه آسمان، روایتی داستان‌گونه از غروب عاشورا بیان کرده است. این داستان از زبان حضرت زینب (س) روایت می‌شود و نگاهی متفاوت و جدید به واقعه عاشورا است. محمد رضا دربندی به خوبی توانسته است با لحنی جذاب و بدون اینکه ذره‌ای از قداست و مقام حضرت زینب بکاهد، حالات و احساسات او را در آن روز بیان کند. این لحظات که سخت‌ترین لحظات زندگی زینب (س) است، در قالب داستانی شنیدنی از یکی از بزرگ‌ترین وقایع تاریخی جهان اسلام سخن می‌گوید. 

یکی از نکات جالبی که درباره این کتاب وجود دارد، دوری نثر کتاب از کلیشه‌های رایج است. در جای جای کتاب،صدای نجواهای درونی حضرت زینب به گوش می‌رسد و از احساسات دردناکی که او در آن روزها تجربه کرده است می‌گوید: اندوه، درد، اسارت و در کنار آن‌ها، شادی، آرامش و آزادگی...

کتاب صوتی زیر نگاه آسمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به داستان‌های تاریخی و مذهبی از شنیدن کتاب صوتی زیر نگاه آسمان لذت می‌برند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
طیبه فلاح زاده
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

همینطور که شاید بدونید این کتاب واگویه های حضرت زینب بعداز واقعه‌ی عاشوراست که نرگس آبیار به زیبایی اجراش کرده،هر بندش یک سوز خاصی داره که وصف نشدنیه،اگر توی ایام فاطمیه یا محرم گوش بدید حسش خاص‌تر میشه. من که وقتی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۳ مگابایت