با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی راهبردهای رشد غول‌ آسا اثر راجر  کارترایت

دانلود و خرید کتاب صوتی راهبردهای رشد غول‌ آسا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهبردهای رشد غول‌ آسا  نوشته  راجر  کارترایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی راهبردهای رشد غول‌ آسا

راهبردهای رشد غول‌آسا نوشته راجر کارترایت، اقتصاددان آمریکایی است. رشد غول‌آسا به گسترش بسیار سریع یک سازمان اشاره دارد. همیشه سازمان یک شرکت خصوصی است، اما بخش عمومی نیز می‌تواند رشد غول‌آسا را تجربه کند.

 درباره کتاب صوتی راهبردهای رشد غول‌ آسا

 این کتاب درباره‌ی رشد سریع شرکت‌ها، اهمیت آن و چگونگی حفظ این شرایط بحث می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه سازمانی می‌تواند نسبت به سازمان‌های مشابه در یک بازار، خیلی سریع‌تر رشد کند. در ادامه نویسنده رشد غول‌آسای موفق و ناموفق را به طور موازی مورد بررسی و انتقاد خود قرار می‌دهد

رشد غول‌آسا همیشه موفق نیست و پایدار نمی‌ماند. امکان دارد سازمان‌ها به قدری سریع رشد کنند که منابع حیاتی لازم برای تغذیه و بقای عملیات آنها به اتمام برسد. هرچند چنین چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، اما تمرکز این کتاب روی راهبردهایی برای کسب موفقیت است.

شرکت‌هایی که رشد غول‌آسا را تجربه می‌کنند باید آن را کنترل کنند، در غیر این صورت این رشد به آتش‌سوزی بزرگی تبدیل می‌شود که بعد از مصرف کردن همه اکسیژن خاموش می‌شود. نایک، سیسکو، گروه کارنیوال، صنایع ایرباس و سامسونگ، شرکت‌هایی هستند که رشد سریع را مدیریت کرده‌اند، اما به شیوه‌ای که از منابع خود پیشی نگیرند. رشد آنها بی‌دردسر نبوده، اما چشمگیر بوده است. این شرکت‌ها با هم بسیار تفاوت دارند، اما در یک چیز با یکدیگر اشتراک دارند: همگی نشان داده‌اند کسانی می‌توانند رشد غول‌آسا را مدیریت کنند که پی برده‌اند رشد سریع می‌تواند به همان اندازه رشد آهسته یا رشد نکردن، خطرناک و ویرانگر باشد.

کتاب شامل ۱۰ فصل مهم در رابطه با راهبردهای رشد غول‌آسا است. رشد غول‌آسا بسیار هیجان‌انگیز است، اما باید کنترل شود. این کتاب به شما می‌آموزد که شرکت‌هایی که رشد غول‌آسا دارند، چگونه باید منابع خود را با جدیت حفظ کنند تا اطمینان یابند رشد کردن نمی‌تواند تهدیدی برای شرکت‌شان باشد. ‌

 شنیدن کتاب راهبردهای رشد غول‌آسا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به همه مدیران و صاحبان کسب‌وکار پیشنهاد می‌کنیم

درباره راجر کارترایت

راجر کارترایت مشاور و متخصص در رفتار سازمانی، مدیریت، مراقبت از مشتری و گردشگری است که در سال ۱۹۴۸ متولد شد. او نویسنده‌ی بیش از 20 کتاب می‌باشد که در حال حاضر مسئولیت اجرای برنامه‌های مدیریت توسعه در ایالات متحده، اروپا و هند را بر عهده دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹۶٫۰ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹۶٫۰ مگابایت