با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیماری به نام ان

دانلود و خرید کتاب صوتی بیماری به نام ان

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیماری به نام ان  نوشته  استیون کینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیماری به نام ان

کتاب بیماری به نام ان نوشته استیون کینگ است. این کتاب با ترجمه زهرا پناهی منتشر شده است. در افسانه‌های باستانی یونان جعبه‌ی پاندورا نام جعبه‌ای ا‌‌ست که تمام بدی‌ها و بدبخت‌های جهان در آن قرار دارد و بعد از باز شدن این جعبه تاریکی و نیروهای اهریمنی تمام جهان را می‌گیرد.

درباره کتاب بیماری به نام ان

کتاب صوتی بیماری به نام ان ماجرای یکی از همین جعبه‌هاست. ایده‌ای دیوانه‌وار درباره‌‌ی جایی که از آن نیروهای ماورایی و جادوی سیاه از دریچه‌ای نادیدنی وارد زندگی آدم‌ها می‌شود. جایی که در آن زشتی و پلیدی بر زندگی حاکم شده‌است و همه چیز دست به دست هم داده‌اند تا فضایی هولناک و وهم انگیز ایجاد کنند. جایی که حتی مادرزمین به شکل جادوگری پیر و شیطانی در می‌آید و با طبیعت بکر و زیبایش برای شکار قربانیانش تله می‌گذارد.

استیون کینگ از نوشتن نمی‌ترسد. او در نوشتن هولناک‌ترین داستان‌ها ذره‌ای تردید نمی‌کند و روایت‌های عجیب و ترسناک را خلق می‌کند که خواننده در زندگی‌اش ندیده‌است. در داستان کوتاه بیماری به نام اِن، او مخاطب را به قلمروی تاریک ذهن خودش می‌کشاند، جایی که هیچ روزنه‌ای از امید و نور وجود ندارد.

خواندن کتاب بیماری به نام ان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های ترسناک پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۱۵٫۴ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۱۵٫۴ مگابایت