با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی غلبه بر افسردگی اثر سیما هینگورانی

دانلود و خرید کتاب صوتی غلبه بر افسردگی

۳٫۱ از ۱۰ نظر
۳٫۱ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غلبه بر افسردگی  نوشته  سیما هینگورانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر افسردگی

کتاب صوتی غلبه بر افسردگی اثر نویسنده هندی سیما هینگورانی است. این کتاب به افسردگی می‌پردازد که دومین بیماری خطرناک جهان در سال ۲۰۲۰ است و بیش از نیمی از مردم جهان با آن درگیر هستند.

درباره کتاب غلبه بر افسردگی

این کتاب صوتی غلبه بر افسردگی را برای دو گروه نوشته است اول کسانی که با این بیماری درگیر هستند و دیگر کسانی که به دنبال راهی هستند تا درگیر این بیماری نشوند. او باور دارد به همان اندازه که سلامت جسمانی برای مقابله با بیماری‌ها، لازم است سلامت روان هم راهی برای غلبه بر بیماری‌ها است. او تاکید دارد افسردگی را به عنوان یک بیماری خطرناک جدی بگیرند و برای مقابله با آن آماده باشند

در این کتاب به مسائلی مانند  شناخت درست افسردگی، علائم و نشانه‌های این بیماری، علل و راه‌های درمان آن پرداخته است. نویسنده در کتاب صوتی غلبه بر افسردگی معتقد است که بهترین و موثرترین راه درمان این بیماری، عشق ورزیدن و خودشناسی است، در واقع وی معتقد است که بهترین درمان‌کننده افراد، خودشان هستند.

شنیدن کتاب غلبه بر افسردگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در دنیای امروز به دنبال یک زندگی سالم هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب غلبه بر افسردگی

«در نظر فرد افسرده زندگی مانند گم شدن در یک هزارتوی پر پیچ‌ و خم است که گم شدن در دالان‌های رفتار ناسالم و در میان ازدحام افکار نادرست بسیار طبیعی به نظر می‌رسد، درحالی‌که یافتن راهی برای برگشت به وضعیت عادی خیلی دشوار است».

«اتفاقات مثبت را پدید آورید. با حرف‌های مثبتی که به خود می‌زنید، اراده‌تان را تقویت کنید. موفقیت سراغ کسانی می‌رود که دست‌ به‌ کار می‌شوند. بیشتر افراد از عزت‌نفس پایینی برخوردارند، چرا که مدام به موفقیت‌هایی که کسب نکرده‌اند، فکر می‌کنند. آنها بر روی ضعف‌هایشان و به اصطلاح شکست‌هایشان در گذشته تمرکز می‌کنند. یک گام مهم برای پرورش و تقویت عزت‌نفس، رها کردن گذشته است. از مقایسه کردن دست بردارید. مقایسه باعث می‌شود حس بی‌ارزش بودن و فقدان اعتمادبه‌نفس به شخص دست دهد. شما بی‌همتایید و مثل هیچ شخص دیگری نخواهید بود».

«باید بدانیم که افسردگی نتیجه اشتباهات شخصی نیست و چیزی نیست که به سادگی از آن رهایی پیدا کنید و همچنین مسئله‌ای نیست که موجب سرافکندگی شخص شود. خبر خوش این است که افسردگی درمان‌پذیر است و همه می‌توانند از جسم و ذهن سالم بهره ببرند».

«نایان ده ساله را یک متخصص اعصاب، پس‌ازآن که او را مبتلا به اختلال کم‌توجه‌ی بیش فعالی تشخیص داد به من ارجاع داد. کم‌توجهی _ بیش فعالی یک اختلال رفتاری رشدی عصبی است که معمولا در طول سال‌های پیش‌دبستانی و سال‌های نخست مدرسه بروز می‌کند. کودکان مبتلا به کم‌توجهی _ بیش فعالی در توجه کردن به موضوعات و کنترل رفتار خود دچار مشکل‌اند. بر اساس آمار، بین سه الی پنج درصد یا حدود دو میلیون کودک در ایالات‌متحده آمریکا به کم‌توجه‌ی _ بیش فعالی مبتلا هستند».

«افسردگی نوعی اختلال سلامت روانی است که افراد به جای بهره‌مندی از اطلاعات صحیح، اغلب با سیل تصورات غلط درباره آن مواجه می‌شوند. همه می‌دانیم که فراز و نشیب، بخشی اجتناب‌ناپذیر از زندگی است. برخی می‌آموزند که چطور با گام‌های بلند پیروز این میدان باشند و برخی دیگر زیر بار فشار مشکلات خم می‌شوند».


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۳٫۹ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۳٫۹ مگابایت