با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه اثر مصطفی مستور

دانلود و خرید کتاب صوتی حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه  نوشته  مصطفی مستور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه

مجموعه داستان حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه اثر مصطفی مستور حکایت‌هایی از عشق‌های ناتمام دارد. 

 درباره کتاب صوتی مجموعه داستان حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه 

مصطفی مستور در این داستان‌ها سعی می‌کند با کندوکاو پیرامون یک رابطه خوشایند، مرموز، شیطنت‌‌آمیز یا تلخ، دلایل از هم گسیختگی زندگی قهرمانانش را روشن کند. «مردی که تا پیشانی در اندوه فرو رفت»، «چند روایت معتبر درباره اندوه»، «چند روایت معتبر درباره کشتن»، «چند روایت معتبر درباه خداوند» و «حکایت عشقی بی‌قاف، بی‌شین، بی‌نقطه» نام داستان‌های این مجموعه‌اند. 

 شنیدن کتاب  حکایت عشقی بی‌قاف بی‌شین بی‌نقطه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران داستان‌های کوتاه فارسی.

درباره مصطفی مستور

مصطفی مستور، داستان‌نویس، پژوهشگر و مترجم ایرانی است که سال ۱۳۴۳ در شهر اهواز به دنیا آمد. دوران کودکی، فردی پرسشگر و کنجکاو بود و از همان دوران به کتاب‌های فلسفی و پرسش‌های عمیق علاقه نشان می‌داد.

مستور تحصیلاتش را در رشته مهندسی عمران در دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد. اما به دلیل علاقه‌ی زیادش به ادبیات برای ادامه تحصیل در این رشته اقدام کرد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ادبیات از همین دانشگاه گرفت. مصطفی مستور هم ‌اکنون ساکن تهران است و علاوه بر نویسندگیِ داستان‎های بلند و کوتاه، دستی بر ترجمه و پژوهش نیز دارد.

اولین اثرِ مستور در قالب داستان کوتاه با نام «دو چشم‌خانه‌ی خیس» در مجله کیان منتشر شد. مصطفی مستور در سال ۱۳۷۷ اولین مجموعه داستانِ خود را با نام «عشق روی پیاده رو» منتشر کرد. این کتاب از دوازده داستان کوتاه تشکیل شده است و توسط نشر رسش به بازار عرضه شد. تنها دوسال بعد از انتشار اولین مجموعه داستانِ خود، رمان بلند و محبوب «روی ماه خداوند را ببوس» را منتشر کرد.

در ایران کمتر نویسنده‌ای به دنبال فلسفه و عرفان و ترکیبِ آن با ادبیات رفته است. اما فلسفه یکی از موضوعات مورد علاقه‌ی مصطفی مستور است همانطور که از کودکی به آن علاقه نشان می‌داد. مستور در کتاب‌هایش افکار دینی و تلاش انسان برای کشف حقیقت خود و جهان را از زبان شخصیت‌های اصلی بیان می‌کند. اغلبِ آثار او بر پایه سه مفهوم بنا شده است: تنهایی، شک و عدم قطعیت.

یکی دیگر از مسائل مورد علاقه‌ی مصطفی مستور، توصیف تکرار و روزمرگی است. اما ویژگی‌ متمایز کننده‌ی آثار او ، تکرار شخصیت‌های یکسان در موقعیت و کتاب‌های مختلف است. مستور با دنبال کردن این روند توانسته مخاطب را نسبت به سرنوشت شخصیت‌های مختلف آثار خود وابسته و کنجکاو نگه دارد. در عین حال اگر مخاطب تنها یکی از آثار او را مطالعه کند می‌تواند به راحتی با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کند، بدونِ آنکه از مسیر اصلی داستان گمراه شود.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۳٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۳٫۲ مگابایت