با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی پیتر و گرگ اثر سرگی پروکوفی اف

دانلود و خرید کتاب صوتی پیتر و گرگ

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پیتر و گرگ  نوشته  سرگی پروکوفی اف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پیتر و گرگ

پیتر و گرگ نام داستان مشهور و موزیکال کودکانه‌ای از سرگی پروکوفی‌اف است. نویسنده در این اثر قدرت تخیل کودک را به بازی می‌گیرد و به او می‌آموزد که بدون تلاش و ریسک نمی توان قهرمان شد.

 شخصیت‌ها در این اثر با سازهای مختلف معرفی می‌شوند و یک راوی داستان را روایت می‌کند. 

 درباره کتاب پیتر و گرگ

پیتر پسر کوچک باهوشی است که در کنار پدربزگش در یک علفزار بزرگ زندگی می‌کند او در مزرعه حیوانات زیادی دارد و می تواند کارهای زیادی انجام دهد اما پدربزرگ از او خواسته تنها یک کار را انجام ندهد. به جنگل نرود چون یک گرگ بزرگ همیشه آنجا به انتظار آدم‌ها نشسته است.

 اما پیتر یک روز همراه یک پرنده کوچک قرمز راهی جنگل می‌‌شود....

پیتر و گرگ در جهان با استقبال بسیاری روبه‌رو شده و کودکان و بزرگسالان از موسیقی آن به عنوان یکی از خاطره‌انگیز‌ترین موسیقی‌هایی که شنیده‌اند، نام می‌برند که همیشه تازه و لذت‌بخش است. در ایران هم این اثر به صورت ارکسترال و با رهبری شهداد روحانی برای کودکان اجرا شده است.

 درباره سرگئی پروکوفی‌اف

سرگئی پروکوفی‌اف، نویسنده روس‌تبار متولد کشور اکراین است. او این اثر را با الهام از خاطرات کودکی‌اش نوشته است. او داستان را بر مبنای موسیقی روایت کرده تا کودک با معرفی‌ سازی که نماد هر شخصیت است، با سازها و ارکستر هم آشنا شود، سازهای زهی نماینده‌ی پیتر هستند، پرنده با فلوت و...


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت