با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زنی در آینه

دانلود و خرید کتاب صوتی زنی در آینه

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زنی در آینه  نوشته  مینو طوسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زنی در آینه

کتاب صوتی زنی در آینه نوشته ربکا جیمز و ترجمه نسترن ظهیری، داستانی خواندنی و شرح عشقی طلسم شده و نفرت‌انگیز است. داستان زنی در آینه را با صدای مینو طوسی می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی زنی در آینه

ربکا جیمز در کتاب صوتی زنی در آینه، داستانی به سبک ادبیات گوتیگ نوشته است. ادبیات گوتیک از درآمیختن ترس‌های انسانی با مضامین عاشقانه شکل می‌گیرد. ترس‌هایی که البته با شناخت هرکدام می‌توانیم به شناخت بهتری از وجود خودمان برسیم. 

زنی در آینه، داستان عشقی نفرت‌انگیز و طلسم شده است. داستانی که در گذشته و حال در رفت و آمد است و از زندگی سه زن از سه نسل مختلفمی‌گوید؛ سه زنی که هر کدام به نوعی با عشق، ترس و جنون مواجه می‌شوند؛ زنانی که به نفرینی موروثی محکوم شده‌اند. داستان‌ها در فضای خانه‌های قدیمی و متروک اتفاق می‌افتد. همان جایی که مانند همیشه، حضور و قدم گذاشتن به آن برایمان ترسناک است و حالا هر کدام از این زنان، زندگی و اتفاقات خودشان را برایمان تعریف می‌کنند. آیا می‌شود به چنین عشقی اعتماد داشت؟

کتاب صوتی زنی در آینه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از داستان‌های ژانر وحشت و ادبیات گوتیک لذت می‌برید، شنیدن کتاب صوتی زنی در آینه به شما لذتی عمیق، هدیه می‌کند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
m.m
۱۳۹۹/۰۷/۰۸

عالی بود، از شنیدنش لذت بردم. راوی هم عالی بود. فقط آخرش نفهمیدم چی شد گنگ تموم شد

Gloria
۱۳۹۹/۰۸/۱۵

این کتاب جزو یکی از جذاب‌ترین کتاب‌هایی بود که خوندم، گویندگی کتاب محشر بود و داستان پردازی کتاب عالی بود خوندن این کتاب قلب شما رو می‌شکنه

کتیبه سپید
۱۴۰۰/۰۳/۲۱

نه تنها داستانش استخون‌دار هست و توصیفات زنده و با نگاه تازه‌ای داره، بلکه گویندگی فوق‌العاده خانم طوسی، کتاب رو زنده‌تر کرده. برعکس بعضی از کتاب‌ها که گویندگی یکنواختی دارن، ایشون خیلی خوب صحبت می‌کنن و به‌خوبی سعی کردن تفاوت

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۴۷٫۹ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۴۷٫۹ مگابایت