با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هر چه می‌خواهی بپرس

دانلود و خرید کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس

مناظرات امام علی‌‌بن‌موسی‌الرضا (ع) در مرو

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس  نوشته  مرکز نشر هاجر ناشر تخصصی زن و خانواده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس

کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس اثر مرکز نشر هاجر، مجموعه‌ای از مناظرات امام علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) در مرو با علمای ادیان دیگر است. این اثر را با صدای جمعی از گویندگان توانای کشور می‌شنوید. 

درباره‌ی کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس

کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس، مجموعه‌ای از مناظرات امام علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) در مرو با علمای ادیان دیگر است. در این کتاب صوتی با نحوه دعوت مامون از امام رضا (ع) به مجلس مباحثه بزرگان ادیان مختلف و واکنش امام رضا به این دعوت، آشنا می‌شوید. استدال‌های امام رضا (ع) را درباره نبوت حضرت عیسی (ع) می‌شنوید و با شیوه‌ای که امام رضا برای مناظره انتخاب کرده است، آشنا می‌شوید. 

 کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس همچنین شامل اثباتی است که امام رضا در تایید نبوت حضرت محمد (ص) گفته است. علاوه بر این، سوالاتی را که از راس الجالوت (بزرگان دین یهود) پرسیده است، در این کتاب آمده است.

کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر از مباحث دینی لذت می‌برید، شنیدن کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با شنیدن کتاب صوتی هر چه می‌خواهی بپرس می‌توانید پاسخ سوالات دینی خود را هم پیدا کنید. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۰۲۶۰۴۸
۱۳۹۹/۰۹/۱۸

عالی بود