با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همسایه میلیونر

دانلود و خرید کتاب صوتی همسایه میلیونر

برای ثروتمند شدن باید استعداد آن را داشته باشید

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همسایه میلیونر  نوشته  توماس جی استنلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی همسایه میلیونر

کتاب صوتی همسایه میلیونر اثر توماس جِی. اِستَنلی است. این کتاب با صدای محسن زرآبادی‌پور منتشر شده است. در این کتاب، رازهایی در مورد ثروتمندان فاش می‌شوند که شما را شگفت‌زده می‌کنند.

درباره کتاب همسایه میلیونر

بسیاری از افراد در دنیا رویای ثروتمند شدن و رسیدن به اهداف‌شان را دارند. ولی با دریافت اولین حقوق و دغدغه های موجود بر سر راه زندگی، انگیزه‌ی لازم جهت دنبال کردن رویاهای خود را از دست می دهند. و به زندگی عادی و بدون برنامه ریزی خود ادامه می دهند؛ تا جایی که حتی هزینه‌ی کافی برای سپری کردن دوره‌ی پیری خود ندارند.

هر انسانی با هر مقدار حقوق و دستمزد دریافتی، اگر به باورهای خود ایمان داشته باشد، سبک زندگی و پول خرج کردن خود را تغییر دهد، دیر یا زود به رویاهای خود خواهد رسید. از این رو برای ثروتمند شدن نیازی به دریافت ارث، امضای یک قرارداد میلیاردی و برنده شدن در یک قرعه کشی نیست.

برای رسیدن به توانایی ثروتمندی، سرمایه گذاری و دستیابی به موفقیت و کنترل زندگی، از کتاب صوتی همسایه میلیونر اثر توماس جی استنلی کمک بگیرید.

این کتاب راهنمای شما است اگر هدف‌تان رسیدن به امنیت مالی است، به احتمال زیاد به آن دست پیدا خواهید کرد، اما اگر انگیزه‌تان پول درآوردن برای داشتن زندگی خوب است، هرگز به آن نخواهید رسید. پول هرگز نباید ارزش‌های کسی را تغییر دهد. پول درآودن تنها کارنامه است. روشی برای سنجیدن عملکرد شما.

شنیدن کتاب همسایه میلیونر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید شنیدن کتاب همسایه میلیونر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۶٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۶٫۳ مگابایت