با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زیاد شکست بخورید اما سریع

دانلود و خرید کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع

چگونه شکست می‌تواند باعث موفقیت شود

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع  نوشته  رایان بابینو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع

کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع، اثر رایان بابینو و جان کرامبولتز به این سوال پاسخ می‌دهد: چگونه شکست می‌تواند باعث موفقیت شود؟

می‌توانید نسخه صوتی کتاب زیاد شکست بخورید اما سریع را با صدای دادبه دادمهر بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع

کتاب زیاد شکست بخورید اما سریع، به ما یاد می‌دهد چگونه ترس‌ از شکست باعث می‌شود نتوانیم دست به تجربه‌های جدید بزنیم، با آدم‌های تازه ملاقات کنیم، و زندگی‌ پُرنشاط‌تر و موفق‌تری بسازیم و به ما یاد می‌دهد چطور با هرکدام از این موانع برخود کنیم. در حقیقت ترس از شکست یکی از بزرگ‌ترین ترس‌ها برای تمام مردم دنیا است. شاید آدم‌ها نگران این هستند که با ریسک کردن و شکست خوردن، نه تنها نتیجه‌ای عایدشان نمی‌شود بلکه حتی جایگاهی که دارند را هم از دست می‌دهند. بنابراین خود را از لذت تجربه‌های جدید و حتی موفقیت‌های بسیاری که در نتیجه‌ی ریسک کردن به دست می‌آید محروم می‌کنند. اما رایان بابینو و جان کرامبولتز نظر متفاوتی دارند. آن‌ها معتقدند شکست خوردن باعث می‌شود تا سریع‌تر به موفقیت نزدیک شویم. بنابراین تجربیاتشان را در کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع با ما به اشتراک گذاشتند. آن‌ها در این کتاب به ما یاد می‌دهند: چگونه شکست می‌تواند باعث موفقیت شود؟ 

کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع را به تمام افرادی که ترس از شکست دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

درباره‌ی رایان بابینو

رایان بابینو (Ryan Babineaux) مدرک کارشناسی ارشد خود در زمینه آموزش روانشانسی و توسعه امور انسانی از دانشگاه هاروارد و مدرک دکترای خود در روانشناسی آموزشی را از دانشگاه استنفورد دریافت کرده است.

جان کرامبولتز

جان کرامبولتز (John Krumboltz)، استاد دانشگاه استنفورد است. او نزدیک دویست کتاب نوشته که برخی از آنها عبارت است از: شانس تصادفی نیست: از اتفاقات خوب و خوشحال‌کننده در زندگی و شغل‌تان حداکثر استفاده را ببرید.

بخشی از کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع

آیا زندگی‌تان به بن‌بست رسیده؟ آیا از شغلتان خسته شده‌اید؟ یا حس می‌کنید زندگی‌تان خالی از شادی و نشاط است؟ اگر اینطور است ناراحت نباشید. چراکه خیلی‌ها مثل شما همین احساسات را دارند. در حقیقت عامل اصلی ناکامی‌های ما در زندگی، ترس از شکست است. از آنجا که می‌ترسیم مبادا با شروع کاری جدید، دست به اشتباه بزنیم و دچار مشکل شویم هرگز سمت چیزهای تازه نمی‌رویم. همین ترس باعث می‌شود زندگی‌مان تیره و تار و خسته کننده شود. این نانوکتاب به شما یاد می‌دهد چطور این روند را تغییر بدهید. با شنیدن کتاب صوتی زیاد شکست بخورید اما سریع یاد می‌گیرید برای رسیدن به شادمانی در زندگی باید ریسک کرد و شکست را پذیرفت.

فهرست

  • چرا قبل از شروع هرکار، ابتدا باید آن را از هر جنبه آزمود؟
  • چرا باید برای خود یک نقشه‌ی جغرافیایی تفریحی درست کرد؟
  • چگونه کریس راک مطمئن می‌شود جک‌های تلویزیونی‌اش شما را می‌خنداند؟ 
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱٫۱ مگابایت