با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی اتوبوس انرژی

دانلود و خرید کتاب صوتی کتاب صوتی اتوبوس انرژی

۳٫۷ از ۱۲ نظر
۳٫۷ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتاب صوتی اتوبوس انرژی  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب صوتی اتوبوس انرژی

کتاب صوتی اتوبوس انرژی، اثر جان گوردون، به شما توصیه‌های ارزشمندی می‌کند تا بتوانید سطح انرژی مثبت را در زندگی‌ و کارتان بالا ببرید و نتایج عالی آن را ببینید.

نسخه‌ی صوتی کتاب اتوبوس انرژی را با ترجمه‌ی محمدرضا خداقلی‌پور و صدای گرم فریبا اکبری در دست دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی اتوبوس انرژی

همیشه دو راه برای انجام دادن کارها وجود دارد: راه اول بدون انگیزه، سرسری گرفتن و بی‌اهمیت دانستن آن است و راه دوم داشتن انگیزه‌ای بالا، قدرت، تعهد و انرژی مثبت را می‌طلبد. جان گوردون توصیه می‌کند که از راه دوم استفاده کنیم. اما از آنجایی که همیشه به آن سادگی که فکر می‌کنیم هم نیست، او توصیه‌های ارزشمندی را برای ما دارد. گوردون معتقد است اگر سوار اتوبوس انرژی شویم، نه تنها هر روز انگیزه داریم، بلکه می‌توانیم همه‌کارهایمان را با انرژی مثبت انجام بدهیم و به دیگران هم کمک کنیم تا انرژی مثبتشان را پیدا کنند و هر روز بیشتر از روز قبل از آن استفاده کنند. در حقیقت اتوبوس انرژی مسیری پیش پای ما قرار می‌دهد که قدم گذاشتن در آن شغل ما را نجات می‌دهد و به ما کمک می‌کند تا در راه‌های دیگر و قدم‌های دیگری که برای زندگی شخصی‌مان برمی‌داریم نیز موفق باشیم.

کتاب صوتی اتوبوس انرژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر شما مدیر یک تیم هستید و نمی‌دانید انگیزه و انرژی مثبت را چگونه در کارمندانتان افزایش دهید، کتاب صوتی اتوبوس انرژی برای شما است. اگر دوست دارید در زندگی شخصی هم موفق باشید و سطح انرژی‌تان را بالا نگه دارید، کتاب صوتی اتوبوس انرژی را بشنوید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
ساغر
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

خیلی بد بود

mahanzarif
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

همش بصورت داستان هستش و اونایی که به داستان و رمان های روانشناسی علاقه دارن خوبه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۱٫۹ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۱٫۹ مگابایت