با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

دروازه‌ای به ثروت و سعادت؛ نسخه‌ی جدید همراه با فصل‌های افزایش بهره‌وری

۴٫۶ از ۷ نظر
۴٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر  نوشته  پویا پورهمدانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر، اثر دین‌گری زیوسی، درباره‌ی رسیدن به موفقیت مالی، دروازه‌ای به ثروت و سعادت؛ نسخه‌ی جدید همراه با فصل‌های افزایش بهره‌وری است. 

کتاب عادت‌های موفقیت افراد میلیونر را علیرضا لهفتان به فارسی ترجمه کرده است و نسخه‌ی صوتی آن را با صدای پویا پوررهمدانی در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر نوشته دین‌گری زیوسی ، عادت‌هایی را که شما را به یک میلیونر موفق تبدیل می‌کند، شرح می‌دهد. سرعت داشتن وقتی خوب است که در مسیر درست قرار گرفته باشید در غیر این صورت زودتر گم می‌شوید و فقط به دور خودتان می‌چرخید. وقتی عادت‌های موفقیت را در خودتان به وجود بیاورید، به سرعت در مسیر درست به حرکت در می‌آیید، چون از قبل، مقصد خودتان را می‌دانید. دستورالعمل‌ها موجب صرفه‌جویی در زمان می‌شوند. اگر دستورالعمل‌های درست را در اختیار داشته باشید خیلی زودتر به موفقیت می‌رسید. دین‌گری زیوسی در کتاب عادت‌های موفقیت افراد میلیونر این دستورالعمل‌های صحیح را در اختیارتان قرار داده است تا در مسیر پیشرفت مالی و اقتصادی، قدم بزرگی رو به جلو بردارید. 

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر برای کسانی است که تصمیم گرفته‌اند در بخش مالی و زندگی اقتصادی خود تغییری اساسی به وجود بیاورند. 

بخشی از کتاب صوتی عادت‌های موفقیت افراد میلیونر

زمانی که تصمیم گرفتم این کتاب را بنویسم، به بیست و پنج سال گذشته زندگی خودم نگاه کردم و به عادت‌ها و تغییراتی توجه کردم که من را به موقعیت کنونی رسانده‌اند. شما در کتاب عادت‌های موفقیت افراد میلیونر با این تغییرات و عاد‌ت‌ها آشنا خواهید شد.

کتاب عادت‌های موفقیت افراد میلیونر صرفاً براساس داستان زندگی من و موفق شدن من نیست. در این کتاب با اصولی آشنا می‌شوید که نه تنها برای من، بلکه برای هرکسی مفید و مؤثر خواهد بود. من تلاش زیادی کردم تا با تغییرات و عادت‌های افراد موفق آشنا شوم: افراد بسیار ثروتمند، ورزشکاران برتر، پیشگامان تجارت، و برخی از رهبران فکری جهان که به‌واسطه کار خودم آن‌ها را می‌شناسم. بسیاری از این افراد، از هیچ شروع کرده و شرایط بسیار دشواری داشته‌اند که حتی تصور آن برایمان سخت است. وقتی با استراتژی‌های آن‌ها آشنا شدم و آن ها را در قالب استراتژی‌های شخصی خودم دیدم، متوجه شدم که تغییرات کوچکی باعث تفاوت در زندگی آن‌ها شده است و می‌تواند بزرگ‌ترین تفاوت‌ها را در زندگی شما نیز ایجاد کند. در این کتاب با این استراتژی‌ها آشنا می‌شوید و آن‌ها را به شما ارائه می‌دهد. در این کتاب یاد خواهید گرفت چگونه عادت‌های جدید را جایگزین عادت‌های قدیمی کنید تا به سطوح بالاتری از موفقیت برسید.

فهرست 

 • مقدمه
 • فصل اول: زمان تغییر عادت‌های شما فرا رسیده است
 • فصل دوم: پایه و اساس تمام موفقیت‌ها
 • فصل سوم: شرور درون
 • فصل چهارم: قدرت داستان شما
 • فصل پنجم: قهرمان درون خود را بیدار کنید
 • فصل ششم: یک هدف درخشان
 • فصل هفتم: جذب و متقاعدسازی
 • فصل هشتم: بعد از «بله» گفتن
 • فصل نهم: قدرت شادی
 • فصل دهم: راه‌هایی سریع برای رسیدن به موفقیت
 • فصل یازدهم: چالش ۹۰ روزه
 • فصل دوازدهم: جدیت در کار
 • فصل سیزدهم: صحیح‌ترین شکل بهره‌وری و راه‌های حرفه‌ای شدن در آن


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mahmood
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

کتاب خوب و موثری هست بزرگان موفقیت دنیا پیشنهاد داده اند برا خواندنش

rnk
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

دین گری زیوسی کتاب های دیگری هم دارد آنها بهتر از این هستند

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۱ ساعت و ۵۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۸۵٫۷ مگابایت