با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی عادتِ رفتاری برتر اثر مارک ویکتور  هانسن

دانلود و خرید کتاب صوتی عادتِ رفتاری برتر

تبدیل دانش به عمل

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادتِ رفتاری برتر  نوشته  مارک ویکتور  هانسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادتِ رفتاری برتر

مارک ویکتور هانسن در کتاب صوتی عادتِ رفتاری برتر، شما را با عادت‌های رفتاری افراد موفق آشنا می‌کند.

درباره کتاب صوتی عادتِ رفتاری برتر

بخش مهمی از زندگی ما، ناخودآگاه و غیرارادی است و از سوی عادات رفتاری‌مان کنترل میی شود. ما بارها و بارها در زندگی‌مان همان الگوهای رفتاری را که در وجودمان ریشه دوانده‌اند تکرار می‌کرده ایم.

نحوه غذا خوردن، کار کردن و ارتباطمان با اطرافیان همگی برگرفته از عادت‌های ماست. هر موفقیتی در نتیجه عاداتِ خوب است، همانگونه که هر شکستی به خاطرِ عادت پست و بی ارزش به وجود می‌آید.

مسئله اینجاست که ما بیشترین عادات خود را آگاهانه کسب نکرده‌ایم و زمانی که یک عادت رفتاری را کسب می‌کنیم، اغلب نمی‌دانیم چگونه باید تغییرش دهیم اما افراد موفق و چیره‌دست با استفاده از همین عادت اصلی و برتر، از این امتحان سربلند بیرون آمدند و به طور آگاهانه اقدام به کسب و پرورش عادت تازه‌ای کردند که مقدمه موفقیت و رضایت در زندگی اشان بوده است. در این کتاب با عادت‌های رفتاری برتر افراد موفق که باعث پیشرفت و شکوفایی آنها شده است،آشنا می‌شوید. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه دانش خود را درباره عادات برتر به عمل نزدیک کنید.

موفقیت در ایجاد عادت برتر منجر به موفقیت در زندگی می‌شود و شکست در آن موجب می شود که در حد متوسط و یا پایین‌تر از آن باقی بمانید. 

 شنیدن کتاب عادت رفتاری برتر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم.

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۳٫۸ مگابایت