با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اوج کامیابی

دانلود و خرید کتاب صوتی اوج کامیابی

استراتژی‌ها و مهارت‌هایی که قدرتهای پنهانی شما را برای موفقیت آزاد می‌کند

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اوج کامیابی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اوج کامیابی

کتابچه اوج کامیابی چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب اوج کامیابی اثر برایان ترِیسی است. تریسی در این کتاب استراتژی‌ها و مهارت‌هایی که قدرت‌های پنهانی شما را برای موفقیت آزاد می‌کنند، برشمرده است.

درباره کتاب اوج کامیابی

امروزه نسبت به هر زمان دیگری در طول تاریخ، اطلاعات بیشتری در مورد دستیابی به موفقیت در هر زمینه‌ای در دسترس ماست. با وجود این کمتر از ۵ درصد از جمعیت جهان، تا پایان عمرشان از نظر مالی به استقلال می‌رسند. به عبارت دیگر بیشتر مردم نمی‌دانند چگونه از زندگی خود بیشترین استفاده را ببرند. اکثر مردم تصدیق می‌کنند که تنها درصد کمی از ظرفیت‌های خود را در زندگی روزمره استفاده می‌کنند. نکته مهم در واقع دستیابی بیشتر به توانایی و پتانسیل‌های پنهان در ذهن ناخودآگاهمان است.

میزان دستاوردهای فردی، مبتنی بر دستیابی به منابع و توانایی‌های پنهان در وجودتان است که در نهاد بشر وجود دارند. بین کیفیت افکار شما و کیفیت زندگیتان، رابطه مستقیمی وجود دارد. در واقع دستاوردها و شرایط زندگیتان بازتاب دقیقی از آن چیزیست که بیشتر اوقات به آنها فکر می‌کنید. کیفیت تفکر شما در نهایت کیفیت زندگیتان را تعیین می‌کند.

تریسی در این کتاب با برشمردن و توضیح تکنیک‌های رسیدن به اوج کامیابی، به شما در داشتن احساس بهتر نسبت به زندگی کمک می‌کند.

شنیدن کتابچه اوج کامیابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب اوج کامیابی را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳٫۸ مگابایت