با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوآوران

دانلود و خرید کتاب صوتی نوآوران

انطباق‌ناپذیران چطور جهان را به حرکت در می‌آورند؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نوآوران  نوشته  آدام گرانت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی نوآوران

کتاب صوتی نوآوران چکیده ای از مهم ترین مطالب کتاب نوآوران اثر آدام گِرانت است. این کتاب یک اثر مفصل و قانع‌کننده در مورد افراد مبتکر است. گرانت در این کتاب توضیح می‌دهد که انطباق‌ناپذیران مبتکر چطور جهان را به حرکت در می‌آورند.

درباره کتاب نوآوران

نوآوران کتابی است درباره اینکه چطور هر فردی می‌تواند مبتکر باشد. ابتکار و نوآوری چیزی نیست که مختص افراد جاه‌طلب یا استعدادهای منحصر به فرد یا خلق و خوی خاص باشد. همه چیز با زیر سوال بردن وضع موجود و سپس اقدام برای بهبود و تغییر آن، شروع می‌شود. این زیر سوال بردن و تغییر وضعیت، نه تنها جهان را به جای بهتری تبدیل می‌کند، بلکه زندگی پر معنا‌تر و فوق‌العاده‌ای به ما می‌بخشد.

نوآوران چه کسانی هستند؟ چه کاری انجام می‌دهند؟ آن‌ها چقدر با سایر مردم و جهان متفاوت هستند؟ اولا، نوآوران افرادی انطباق‌ناپذیر هستند. آن‌ها همیشه وضعیت جامعه را به چالش می‌کشند و می‌خواهند جهان را به جایی بهتر تبدیل کنند. علاوه بر این، نوآوران ریسک می‌کنند. آن‌ها سخت کار می‌کنند و تولیدکننده هستند. اغلب اوقات، نوآوران، شورشی نامیده می‌شوند.

نوآوران با استفاده از روشی دقیق و بسیار پر جزئیات به ما نشان می‌دهد که هر کسی می‌تواند مبتکر باشد. نویسنده، صادقانه زمان و تلاش زیادی صرف کرده تا تمام جنبه‌های داشتن ابتکار را توضیح دهد. بنابراین نوآوران کتابی است که همه باید بخوانند: مخصوصا کسانی که می‌خواهند بدانند مبتکر بودن واقعا به چه معناست و به چه چیزی نیاز دارد.

 شنیدن کتاب نوآوران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل نوآوران را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت