با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عادت‌های اتمی

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت‌های اتمی

یک راه آسان و اثبات‌شده برای ایجاد عادت‌های خوب و از بین بردن عادت‌های بد

۳٫۹ از ۱۹ نظر
۳٫۹ از ۱۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت‌های اتمی  نوشته  جیمز کلییِر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت‌های اتمی

کتابچه صوتی عادت‌های اتمی چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب عادت‌های اتمی اثر جیمز کِلییِر یک راه آسان و اثبات‌شده برای ایجاد عادت‌های خوب و از بین بردن عادت‌های بد معرفی می‌کند.

درباره کتاب عادت‌های اتمی

کتاب عادت‌های اتمی نوشته‌ی جِیمز کِلییِر، یک کتاب کمک فردی است که برای تغییر رفتار در طولانی مدت نوشته شده است و توضیح می‌دهد که چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در تغییر رفتار انسانی می‌شود تا مردم زندگی‌شان را بهبود بخشند. تغییرات کوچک می‌توانند دگرگونی‌های بزرگی به همراه داشته باشند.

بهترین راه برای تغییر عادت‌ها، درک چهار قانون تغییر رفتار است. این چهار قانون بر مبنای چهار گام هستند که باید برای هر عادتی انجام شوند تا دایره‌ی کامل شکل بگیرد: نشانه، میل و اشتیاق، پاسخ و پاداش.

هر چقدر یک رفتار جدید بیشتر تکرار شود بیشتر هم تثبیت خواهد شد. نتیجه هر چه که باشد، ظاهراً انتخاب‌های کوچک به آرامی منجر به تغییرات مهم خواهند شد. مهم است به یاد داشته باشید که رشد فردی، فرآیندی مادام العمر است و یک هدف غایی نیست. هیچ یک از عادت‌های بد و خوب ابدی نیستند و این کمک می‌کند تا زندگی جالب‌تر باشد.

عادت‌های خوب در طولانی مدت نتایج مثبت خواهند داشت و عادت‌های بد فقط منفعت کوتاه مدت به همراه دارند. تغییرات کوچک عادت‌ها می‌توانند اثرات بسیار زیادی داشته باشند که موجب بهتر یا بدتر شدن کیفیت زندگی می‌شوند.

عادت‌ها با هویت فردی در هم تنیده‌اند و محیط‌ها می‌توانند به گونه‌ای طراحی شوند که حمایت بیشتری از عادت‌های خوب به عمل بیاورند. نوع نگاه فرد به یک عادت، هم در خلوتش و هم در زمان گفتگو با دیگران، بر تثبیت نهایی آن تاثیرگذار خواهد ‌بود. کسانی که به عادت جدید از جنبه‌ی مثبت نگاه می‌کنند، موفق‌تر از کسانی خواهند بود که از جنبه‌ی فقدان یا سختی به آن می‌نگرند.

شنیدن کتابچه صوتی عادت‌های اتمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه‌مندید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل عادت‌های اتمی را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
fara
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

توی خیلی از پادکست‌ها این کتاب رو توصیه کردن و مشتاق شدم برای شنیدن یا خوندنش

آزيتا جاماسيان
۱۳۹۹/۰۴/۲۶

فقط اسمش رو تغییر دادند، خلاصه شده کتاب خرده عادت ها است، بنظرم خواندن کتابش بهتره

کاربر ۲۰۸۴۰۱۵
۱۳۹۹/۰۴/۳۱

عالیست

Marjan B
۱۴۰۰/۰۳/۱۹

این کتاب واقعا فوق العادس👌😍از خوندنش غافل نشید

alireza.a.69
۱۴۰۰/۰۳/۰۴

کتاب به شدت ناکارآمد خلاصه شده و صدای گوینده به شدت نامناسب هست و هرچقدر هم دقت کنی نمیتونی چیز زیادی بفهمی

کاربر ۲۱۵۵۴۸۹
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

با مرحله و قانون بندی پیش میره. قانون ۱، قانون ۲، مزخرفه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۹٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۹٫۴ مگابایت