با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کیمیاگر

دانلود و خرید کتاب صوتی کیمیاگر

حکایتی درباره‌ی دنبال کردن رویایتان

۳٫۷ از ۱۲ نظر
۳٫۷ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کیمیاگر  نوشته  پائولو کوئیلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کیمیاگر

کتابچه کیمیاگر خلاصه رمان کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو است. این رمان حکایتی است درباره دنبال کردن رویایتان.

کتاب کیمیاگر داستانی در مورد جوانی‌ است که می‌دانست باید افسانۀ شخصی خود را دنبال کند. هیچ چیز مهم‌تر از دنبال کردن نشانه‌ها برای پیدا کردن مسیر اصلی خود نیست و البته باید قادر باشید تا کاری را انجام دهید که قلبتان می‌گوید.

باید تصمیمتتان را بگیرید. آیا عشق گنجی است که قلب به دنبال آن است؟ یا این که همواره باید به دنبال ثروت بود؟ تنها باید به رویاها و خاطره‌های خود تکیه کنید. خدای خودتان را بیابید. آیا او واقعاً معجزه می‌کند؟

اکثر اوقات در سفرمان به مقصد موفقیت، برایمان پیش می آید که متوجه شویم هرآنچه که به دنبالش بودیم و سخت برای بدست آوردنش تلاش میکردیم همان جایی بوده که اول از آنجا شروع کردیم اما ما تازه بعد از کلی جستجو آنرا کشف می‌کنیم.

رمان‌های کوئیلو از پرطرفدارترین رمان‌ها در سراسر جهان است و که مضامینی نظیر عشق، زندگی، رویا و آرزوها را در قالب داستانی فلسفی و با نگارشی زیبا به تصویر می کشد.

درباره کتاب کیمیاگر

کیمیاگر داستان چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو را روایت می‌کند که زادگاهش را در اندلس ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند و یک کیمیاگر آشنا می‌شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می‌شود. هیچ‌کس نمی‌داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می‌تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می‌رسید، سرانجام به جستجوی گنجی مبدل می‌شود که فقط در درون می‌توان آن را یافت.

شنیدن کتابچه کیمیاگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به شنیدن رمان علاقه‌دارید و آثار پائولو کوئیلو را دوست دارید اما وقت کافی برای خواندن رمان کیمیاگر را ندارید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
faezeh
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

کتاب خوبی بود البته نه به اندازه تعریف هایی که ازش شنیده بودم.در کل فکر می کنم این کتاب برای شروع مطالعه و‌کتابخونی خیلی میتونه مفید باشه.گوینده ام خیلی خوب بود

ndrz
۱۳۹۹/۰۴/۲۷

من این کتاب را هنگامی که تخفیف 50 درصد خورده بود خریدم ولی نمیدونم چرا کل قیمت از کیف پول کم شد واقعا که مسخره است.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۷٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۷٫۰ مگابایت