با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت عادات

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت عادات

چرایی انجام کارها، در زندگی و کسب و کار

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت عادات  نوشته  چارلز داهیگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی قدرت عادات

کتابچه صوتی قدرت عادات چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب قدرت عادات نوشته چارلز داهیگ است داهیگ در این کتاب از چرایی انجام کارها، در زندگی و کسب و کار صحبت می‌کند.

 درباره کتاب قدرت عادات

قدرت عادات، نوشته چارلز داهیگ، تحقیق مفصلی است پیرامون چگونگی تاثیر عادت‌ها در زندگی روزانه‌ی افراد. همچون سازمان‌ها و شرکت‌ها، اطلاعات و تجاربی از افراد نیز در دست هست که نشان می‌دهند عادت‌ها چگونه و چرا بوجود می‌آیند.

این کتاب پس از نشر موفقیت‌های زیادی کسب کرد که حدود ۶۲ هفته در لیست پرفروش ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت. و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.

بسیاری از انتخاب های ما در طول روز ممکن است به نظر ناشی از تصمیم گیری‌ای آگاهانه باشد، اما اینگونه نیست. آنها عادات هستند. بیش از 40% اعمالی را که مردم همه روزه انجام می‌دهند در واقع تصمیمات نیستند بلکه عادت‌ها هستند.

عادت چیزیست که شما بدون هیچ تامل و فکری آنرا انتخاب می‌کنید. قطعا، زمانی این تصمیمی عمدی بوده، اما با گذشت زمان،‌ واکنش شما خودکار شده است. عادت‌ها بسیار نیرومندند و گاهی‌اوقات می‌توانند بسیار مخرب نیز باشند. فرآیند شکل‌گیری عادت‌ها به سه بخش تقسیم می‌شود :

 سر نخ یا جرقه‌ی اولیه، روتین یا تکرار عادت و بازخورد یا پاداش

حقیقت آن است که همه ما عادت‌های بدی داریم که دوست داریم آنها را عوض کنیم یا شاید چند عادت خوب هم داشته باشیم که دوست داریم از آنها در زندگی‌مان استفاده نماییم. اگر متوجه عادت خود هستید، برای تغییر دادن عاداتتان برنامه‌ریزی کنید، و در این کار تلاش کنید و پشتکار داشته باشید، آنگاه شما در بازنویسی مغزتان موفق خواهید شد. 

 شنیدن کتابچه صوتی قدرت عادات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به کتاب های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب قدرت عادات را ندارید، خواندن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت