با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اثر بخشی عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی اثر بخشی عشق

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اثر بخشی عشق  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اثر بخشی عشق

اثر بخشی عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان‌زاده دربان یکی از مجموعه کتاب‌های عشق‌های رنگی رنگی است. که با جلد سبز مغز پسته‌ای منتشر شده است. اثر بخشی عشق به مفهوم عشق در بالابردن کارایی افراد در محیط می‌پردازد و برررسی عشق از نگاه بزرگان و نظریه‌پردازان از ویژگی‌های این مجموعه است.

درباره‌ کتاب اثر بخشی عشق

اثر بخشی عبارت است از به‌کارگیری فنون زندگی عاطفی به‌صورت حرفه‌ای و آینده‌نگرانه با استفاده از تمامی عوامل و متغیرهای تصمیم‌گیری در شرایط گوناگون، به منظور دستیابی به موفقیت مورد انتظار و نتیجه‌ای اثربخش در تمام ابعاد زندگی است.

رنگ پسته‌ای عضلات بدن را آرام می کند، میزان هیستامین خون شما را افزایش می‌دهد و منجر به کاهش علائم حساسیت‌زا می‌شود. سبز یکی از رنگ‌های آرام‌بخش است که استرس، اضطراب، افسردگی و اندوه را درمان می‌کند و با بهبود فعالیت مغز، توانایی خواندن و خلاقیت را افزایش می‌دهد.

کتاب اثر بخشی عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به دو گروه پیشنهاد می‌کنیم:

گروه اول کسانی که با موقعیت عشق روبه‌رو شده‌اند و خود را در این دنیا تنها می‌بینند. اثر بخشی عشق با بررسی رویکردی جامع از نویسندگان و اندیشمندان به مقوله عشق، کمک می‌کند شنونده در میان هجوم احساساتش تنها نماند.

گروه دوم کسانی هستند که می‌خواهند از عشق بنویسند و نیازمند شناخت تجربیات مشترک انسانی هستند. عشق در شکل جامع و گسترده در این کتاب مرور شده‌ است و نویسنده تازه‌کار می‌تواند از دریای تجربیات پیشینیان بهره ببرد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۹ مگابایت