دانلود کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت ساز با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت ساز اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت ساز

نویسنده:دارن هاردیانتشارات:شادن پژواک
۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت ساز  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت ساز


کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت‌ساز نوشته دارن هاردی سردبیر مجله موفقیت و مدیر باسابقه شرکت‌های صنعتی است.

کتاب اثر مرکب دارن هاردی جزو کتاب‌های پر فروش نیویورک تایمز است و کتاب پرفروش بعدی او کتاب بهترین سال زندگی تو است. دارن بهترین اطلاعات و استراتژی‌های موجود در دنیا برای موفقیت را به انتخاب خودش کنار هم قرار داده و بر اساس آن بسیاری از موسسان و مدیران شرکت‌ها را تعلیم داده است.

درباره کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت‌ساز

دارن هاردی در کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت‌ساز، به شما می‌آموزد که چگونه با موفقیت به اهداف خود برسید و چگونه این موفقیت راحفظ کنید. دارن هاردی در این کتاب به شما یاد می دهد که تصمیمات سرنوشت‌ساز زندگی تان را برچه اساسی بگیرید.

سؤال مهم و اساسی که در کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت‌ساز مطرح شده این است که چگونه بتوانید با چیزها و ابزاری که در دست دارید بهترین خدمات یا کارها را ارائه دهید؟ این سؤال مهم و اساسی به شما نشان خواهد داد که شما چگونه می‌توانید از خودتان و چیزهایی که در اختیاردارید استفاده کنید و بهترین‌ها را برای خودتان و یا دیگران رقم بزنید.

شنیدن کتاب صوتی تصمیمات سرنوشت‌ساز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

تمامی علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری 

درباره دارن هاردی

دارن‌هاردی، نویسنده، سخنران و مشاور آمریکایی است که تا سال ۲۰۱۵ ناشر مجله موفقیت یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا بوده است. او از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را یکی از بهترین مربیان خود می‌داند. دارن در سن ۱۸ سالگی تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۷ سالگی به یک جوان میلیونر تبدیل شد. مجله موفقیت به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های آشوب زده دزدیده می‌شوند کمک می‌کنند تا راه زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آنها اثر مرکب است.

جملاتی از کتاب تصمیمات سرنوشت‌ساز

معمولاً از من پرسیده می‌شود که دلیل نوشتن این کتاب چیست؟ من در آن موقع به‌تازگی مدیریت انتشار مجله موفقیت را به دست گرفته بودم و داشتم به فرهنگ جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کردم فکر می‌کردم و داشتم به این فکر می‌کردم که چه موانعی وجود دارد؛ و نمی‌گزارد ما از تمام پتانسیلمان استفاده کنیم و هرچه بیشتر به فرهنگ مردم دقت می‌کردم بیشتر و بیشتر عصبانی و شاکی می‌شدم از این‌که ماها چقدر به راه‌های انحرافی کشیده می‌شویم و چه قدر مسیر را اشتباه می‌رویم. این شعارهای تبلیغاتی افراد را از آن چیز واقعی که می‌توانند به آن برسند منحرف می‌کند و مردم هم این شعارها را دنبال می‌کنند و از اهداف اصلی‌شان دور می‌شوند. واقعیت این است که چیزی به اسم گلوله نقره‌ای و گلوله جادویی وجود ندارد. به خدا چیزی به این اسم وجود ندارد که ۲۰۰۰سال است که در جامعه پنهان‌شده باشد و تازگی کشف‌شده باشند و تمام دنیادارند راجع به آن حرف می‌زنند. نه! چیزی به اسم راز وجود ندارد. دلیلش را به شما بگویم. راز اصلی را به شما بگویم: موفقیت توسط کار و تلاش زیاد به دست می‌آید. اگر کسی بی آید سمت شما و از شما بپرسد: که رمز اصلی شما در موفقیت چیست و چه چیزی باعث می‌شود که بیشتر موفق بشوید؟ من از شما می‌خواهم در جواب به آن‌ها بگویید: کار و تلاش زیاد. دوباره ابن را تکرار کنید... . 


معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

فرزاد
۱۳۹۸/۱۱/۰۱

۴٫۰۰۰ تومان ارزش داره یخورده زیادی انگیزشی هست ولی در کل خوبه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲٫۶ مگابایت