با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر رزم

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر رزم

۴٫۴ از ۲۸ نظر
۴٫۴ از ۲۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر رزم  نوشته  سون تزو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر رزم

کتاب هنر رزم اثر سون تزو، کتابی که در قرن ششم پیش از میلاد نوشته شده و مهم‌ترین کتابی است که تا به حال درباره‌ی استراتژی‌های جنگاوری و مدیریت جنگی نوشته شده است. این کتاب را فاطمه مشایخی به فارسی برگردانده است و انتشارات نوین کتاب گویا، نسخه صوتی آن را منتشر کرده است.

درباره‌ی کتاب صوتی هنر رزم

سون تزو، ارتشیار و نویسنده‌ی چینی کتاب هنر رزم در قرن ششم پیش از میلاد دست به نوشتن این کتاب زد. در سال ۱۷۲۲ به فرانسوی ترجمه شد و در اروپا نیز مشهور و شناخته شد. اما این کتاب همچنان جز مهم‌ترین کتاب‌هایی است که در زمینه مدیریت میدان جنگ، استراتژی‌های جنگی و آرایش‌های جنگی سپاه نوشته شده است. هرچند که از آموزه‌های کتاب هنر رزم در زمینه‌های مدیریت، سیاستمداری و موفقیت در کسب و کار هم استفاده می‌شود. سون تزو در کتاب هنر رزم که در سیزه فصل نوشته شده است به مسائل مختلفی از جمله نقش قوی فرمانده، آرایش جنگی، راه‌هایی برای فریب دادن دشمنان، حمله‌ی مدبرانه و شناسایی نقاط قوت و ضعف می‌پردازد. 

کتاب صوتی هنر رزم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی هنر رزم برای افرادی که به رزم، جنگاوری و هنر و آموزه‌های مرتبط با رزم‌ علاقه دارند، جذاب است. همچنین کسانی که به روش‌های مختلف مدیریتی و برنامه‌ریزی نیز علاقه‌مندند، کتاب هنر رزم را کاربردی می‌یابند. 

درباره‌ی سون تزو

سون‌تزو زاده ۵۴۴ پیش از میلاد است. او را هم دوره با اندیشمند بزرگ، کنفوسیوس می‌دانند. سون تزو نویسنده و جنگاوری معروف بود و کتاب مشهورش، هنر رزم از غنی‌ترین کتاب‌های ادبیات چین است. مائو تسه دونگ و ژوزف استالین نیز در زمان جنگ، هردو این کتاب را مطالعه کرده بودند. مرگ او در سال ۴۹۶ پیش از میلاد اتفاق افتاده است.

جملاتی از کتاب صوتی هنر رزم

«من کاری می‌کنم که دشمن نقاط قوت من را نقاط ضعف تلقی کند، و نقاط ضعف مرا نقاط قوت بگیرد و در عین حال، نقاط قوت وی را به نقطه‌ی ضعف بدل می‌کنم و به کشف نقاط ضعف وی می‌پردازم... رد پای خود را بدان‌گونه پنهان می‌کنم که قابل کشف نباشد؛ و سکوت پیشه می‌کنم تا هیچ‌کس نتواند صدایم را بشنود. آدمی‌زاده‌ی عصبی‌مزاج ممکن است از جا در رود و شدیدا خشمگین گردد و کارش به مرگ بیانجامد. کسی که به آسانی از جا درمی‌رود، زودخشم و لجوج است و سریعا دست به عمل می‌زند و به مشکلات توجه نمی‌کند.»

فهرست

 • طرح یک نقشه
 • بر پایه‌ی جنگ
 • حمله‌ی مدبرانه
 • لشکرآرایی
 • انرژی
 • نقاط قوت و ضعف
 • رزمایش
 • متغیرهای نه‌گانه
 • راهپیمایی لشکر
 • انواع زمین
 • زمین‌های نه‌گانه
 • حمله به آتش
 • به کارگیری جاسوسان

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
مهسا
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

صدا و تکنیک راوی عالیه.

Alireza Torabi
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

صدای راوی و گفتارش عالی

پیمان
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

عالی و بی نظیر نسبت به دیگر راوی اا

iman ghezelbashan
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

کتاب فوق العاده ای هست، شما ممکنه ابتدا بر اساس نام کتاب برای خریدش دچار تردید بشید اما اشتباه نکنید نکات کتاب جهان شمول هست قابل اتکا و استناد در هر چیزی که نیاز به برنامه ریزی داره، تاکید می‌کنم

- بیشتر
Hossein Heydari
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

کتاب و روایت گوینده هر دو عالی. می‌تونید توی راه یا توی خونه به حرف‌های این ارتشیار چین باستان گوش بدید و روح‌تون رو ببرید به اتاق فکر پادشاهان و سرداران جنگی چینی در بیش از ۲۰۰۰ سال پیش تا ببینید

- بیشتر
Sherlock Holms
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

گویندگی که بسیار بسیار فوق العاده بود خیلی خیلی لذت بخش بود . درباره خود کتاب باید بگم که حس خواندن طومار داره و اگه دوست دارید کتابی به این شکل بخونید خیلی کتاب خوبی خواهد بود در کل من که

- بیشتر
مهدی
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

بله همینطور که دوستان فرمودن گویندگی خوبه ولی کتاب حرف زیادی برا گفتن نداره و کاربردی نیست!

amirreza zeynali
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

کد تخفیفش چی بود دوستان؟

Djavad Hosseini
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

امروزه این کتاب به چه دردی میخوره؟ کی دیگه با نیزه و شمشیر به جنگ میره؟ حیف از وقتی که گذاشته شده و صوتی شده

Babak Z
۱۴۰۰/۰۵/۰۲

70% NUGUSC31SWH

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۵٫۴ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۲ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۵٫۴ مگابایت