با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی لاکی دوست پیدا می‌کند  نوشته  سلین دمیترویچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی لاکی دوست پیدا می‌کند

لاکی دوست پیدا می‌کند نام اثری از چهار نویسنده، سلین دمیترویچ، مارک گرینبرگ، کارل کوشه و ربکا کرتز است.

این کتاب را هستی سعادت به فارسی ترجمه کرده است و انتشارات نردبان (واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران) چاپ و منتشر کرده است.

درباره‌ی کتاب «لاکی دوست پیدا می‌کند»

لاکی کوچولو، لاک‌پشت داستان ما، خیلی تنهاست. او خواهر و برادر ندارد و به خاطر همین هم خیلی غمگین است. مامان و بابا خیلی کار دارند و نمی‌توانند زیاد با لاکی وقت بگذرانند. اما مامان‌بزرگ یک پیشنهاد خیلی خوب و بامزه دارد! او به لاکی میگوید که باید دوست پیدا کند...

لاکی دوست پیدا می‌کند داستانی لطیف و جذاب درباره‌ی روابط دوستانه و دوست پیدا کردن است. در داستان لاکی دوست پیدا می‌کند بچه‌ها یاد می‌گیرند که می‌توانند با دوستانشان بازی کنند، به همدیگر کمک کنند و چطور می‌توانند با دوستانشان خوش باشند و ... 

در این داستان بچه‌ها با ارزش دوست آشنا می‌شوند.

کتاب لاکی دوست پیدا می‌کند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

داستان لاکی دوست پیدا می‌کند برای کودکانی که مانند لاکی احساس تنهایی می‌کنند و از این بابت ناراحت هستند، بسیار جذاب و خواندنی است. 

جملاتی از کتاب «لاکی دوست پیدا می‌کند»

بابا و مامان لاکی هم باهاش بازی می‌کردند هم باهاش خیلی حرف می‌زدند. ولی کار داشتند و نمی‌توانستند که همیشه کنار لاکی باشند. به همین خاطر لاکی احساس تنهایی می‌کرد و غمگین می‌شد. وقت‌هایی که مامان و بابای لاکی سرکار بودند، مامان‌بزرگش از او مراقبت می‌کرد. لاکی هم عاشق مامان‌بزرگش بود. ولی او آرزو می‌کرد که ای کاش خواهر یا برادری داشت که با آن‌ها بازی می‌کرد. یک روز صبح لاکی خیلی ناراحت بود و احساس تنهایی می‌کرد.

داشت به بیرون نگاه می‌کرد و سرش را ناراحت پایین انداخته بود.

مامان بزرگش ازش پرسید: «چرا اینقدرناراحتی لاکی کوچولو؟»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۲ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸٫۲ مگابایت